Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
marchix
Vazists
Topic Author
Posts: 9
Joined: 12 May 2016, 14:03

2102 detaļas

12 May 2016, 14:19

Sveiki,
Esmu jaunais te. Nesen iepirku VAZ 2102 (1975.gads). Darba būs padaudz, bet nav, kur steigties :)

Nepieciešamas sekojošas lietas (iesākumam) prioritārā secībā:

1) šofera durvis labā stāvoklī (vai nu komplektā vai atsevišķi durvju "āda")
2) grīdas bleķi (fragmenti) - interesē praktiski tikai labā pusē blakussēdētāja grīdas fragments.

Mazāk svarīgas lietas:
3) izpūtēja bikse, vidus un aizmugures daļa (tikai jaunas, vēlams psrs ražojums)
4) apakšējie piekares plaukti (jauni)
5) psrs laiku priekšas alumīnija paspārņi ar gumijas dubļusargiem (jauni)
6) psrs laiku aizmugures dubļusargi vai vismaz analogi (var būt lietoti)
7) baltie pagriezienu stikliņi (jauni)
8) saulessargi (neizstaipīti)

Var piedāvāt uz epastu marchix@hotmail.com. Pēctam noteikti sazināšos (atstājiet tel.nr.).

P.S. Jautājums tiem, kas zina. Kādam bija jābūt 75.gada 2102 gāzes pedālim (no grīdas vai jaunā tipa?). Man tur ir metināta grīda tajā pusē, uzlikts parastais (jaunā tipa) pedālis, bet tā jocīgi stāv, ieslīpi, līdz ar to pamatotas aizdomas, ka ir pārķīmiķots? Varbūt apskaidrosiet? Paldies.
 
User avatar
vitalyr
Vazists
Posts: 12
Joined: 28 May 2015, 23:40
Automašīna: BA3 2101, VW Jetta
Location: Rīga

Re: 2102 detaļas

12 May 2016, 15:16

Sveiks. Apsveicu ar pirkumu!
Grīdas fragments kopā ar sēdekļa kronšteinu, domkrata stiprinājumu nopērkams lienes ielā 2, maksāja 24 eur, ja nemaldos. Pedālis 75 gada var arī nebūt uz grīdas.
 
Eduards.B
Vazists
Posts: 11
Joined: 13 Feb 2015, 21:49

Re: 2102 detaļas

12 May 2016, 17:45

Sveiks. Apsveicu ar pirkumu!
Grīdas fragments kopā ar sēdekļa kronšteinu, domkrata stiprinājumu nopērkams lienes ielā 2, maksāja 24 eur, ja nemaldos. Pedālis 75 gada var arī nebūt  uz grīdas.
Nepareizi. 1975 gadā pedālis vēl bija uz grīdas!
 
marchix
Vazists
Topic Author
Posts: 9
Joined: 12 May 2016, 14:03

Re: 2102 detaļas

13 May 2016, 09:04

Vakar paskatījos, piekares plauktu vajag tikai vienu - kreisās puses apakšējo, jo pārējie man ir.

Par to pedāli vēl jautājums, vai augšdaļa (svira) vecajam pedālim tiek izmantota tā pati, kas jaunā tipa pedālim, jeb mainās arī visa tā daļa? + varbūt tad kādam ir arī tas grīdas pedālis, ko piedāvāt? :)
 
Eduards.B
Vazists
Posts: 11
Joined: 13 Feb 2015, 21:49

Re: 2102 detaļas

13 May 2016, 21:32

Vakar paskatījos, piekares plauktu vajag tikai vienu - kreisās puses apakšējo, jo pārējie man ir.

Par to pedāli vēl jautājums, vai augšdaļa (svira) vecajam pedālim tiek izmantota tā pati, kas jaunā tipa pedālim, jeb mainās arī visa tā daļa? + varbūt tad kādam ir arī tas grīdas pedālis, ko piedāvāt? :)
Pedāļu augšdaļa visiem "žiguliem" ir vienāda.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests