Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
knapais
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 06 Jun 2012, 20:12

Re: Nav bremžu

21 Aug 2012, 21:20

Čalis jau noteikti tā dara, kā teici, bet tas gaiss sistēmā varētu būt stipri daudz iekšā, kamēr visu dabū ārā.

Lai dārgais bremžu šķidrums neiet zūdībā, nipelim galā uzmauc gumijas caurulīti un kaut vai ar drāti nostiprini, otru galu kkādā traukā. Sadabon vēl kādu puslitru Ņevu vai Dot, tad varēsi ar citu metodi vienatnē atgaisot.

Neliek mierā doma, ka tmr pie vainas galvenais. Nez, vakumņikam diez vai ir feirāms.
Tā arī pēc tam divatā gaisojām... bet rezultātā aizmugurē.... sakačā - tur nospiestu- atgriež nipeli- aizgriež nipeli (pedālis neieiet grīdā, jo jau ir līdz galam) un tā čakarējāmies kādas 10min uz katru pakaļējo riepu un nāk ārā tīrs šķidrums... bet bremzes nav....

Atjaucu vaļā... tagad jauna kaite nekustās bremžu cilindri aizmugurē...(nenāk ārā kad nospiež pedāli..)

Bet pirms bija uzlikts jaunais bremžu galvenais cilindrs aizmugurē kustējās cilindri...

pilnīgs kosmos ar tām bremzēm :geek:
 
Traktorist
Vazists
Posts: 1147
Joined: 08 Apr 2009, 11:15
Telefons: 26714531
Location: Ciemats Rīga

Re: Nav bremžu

21 Aug 2012, 21:28

Žigulis pacelts uz domkrata? Ja tā ir, tad nostrāda bremžu spiediena regulators un uz aizmuguri padodas ļoti minimals šķidruma daudzums. Vislabak atgaisot var gaisa pumpi! Paņem vaciņu, savieno to ar kameras nipeli, uzskruve uz bačoka un 2-3 reizes uzpumpe, un tad meģini atgaisot.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Nav bremžu

21 Aug 2012, 22:21

Ar bremzēm nekad nav garlaicīgi!
 
User avatar
knapais
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 06 Jun 2012, 20:12

Re: Nav bremžu

21 Aug 2012, 23:47

Jā uz donkrata viss process notiek...

Pirmstam arī uz donkrata, bet bija labs spiediens...


Tagad vakarā pačakarēju.. sakačāju... un viens aizmugures cilindrs panāca uz āru (bet panāca tikai viena puse) un gandrīz izkrita ārā...

Plāns rītdienai nomainīt tos cilindrus... nu ja tad nebūs bremzes tad jāmauc bez...
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Nav bremžu

22 Aug 2012, 00:23

To regulatoru no virsbūves neņēmi nost?
Viņam skrūvju caurumi ir ovāli un tur varēja sākuma stāvokli paregulēt!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
knapais
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 06 Jun 2012, 20:12

Re: Nav bremžu

22 Aug 2012, 00:34

To regulatoru no virsbūves neņēmi nost?
Viņam skrūvju caurumi ir ovāli un tur varēja sākuma stāvokli paregulēt!

Kurā vietā tas regulātors ir?
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Nav bremžu

22 Aug 2012, 00:40

Virs aizmugurējā tilta labajā pusē pie virsbūves pieskrūvēts! Uz viņu aiziet 2 bremžu caurulītes!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
knapais
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 06 Jun 2012, 20:12

Re: Nav bremžu

22 Aug 2012, 11:31

Virs aizmugurējā tilta labajā pusē pie virsbūves pieskrūvēts! Uz viņu aiziet 2 bremžu caurulītes!

Nu ja tu domā to mazo T veida krustu kur ieiet truba no motortelpas un aiziert 2vas uz labo un kreiso ratu tad tas ir turpat... bet ja to ķegu ar to stieni... tad tas man mētājās kaut kur garažā....
 
User avatar
Mayestic
Vazists
Posts: 138
Joined: 07 Nov 2008, 23:51
Location: Talsi

Re: Nav bremžu

22 Aug 2012, 14:24

Virs aizmugurējā tilta labajā pusē pie virsbūves pieskrūvēts! Uz viņu aiziet 2 bremžu caurulītes!

Nu ja tu domā to mazo T veida krustu kur ieiet truba no motortelpas un aiziert 2vas uz labo un kreiso ratu tad tas ir turpat... bet ja to ķegu ar to stieni... tad tas man mētājās kaut kur garažā....



par otro variantu viņš jautā uun cik man zināms bez vinja skati nevar iziet !
CCCP muscle
 
User avatar
knapais
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 06 Jun 2012, 20:12

Re: Nav bremžu

22 Aug 2012, 18:14

Tātad problēma atrisināta...

Nomainīju aizmugurējo bremžu cilindrus... atgaisojām.... secībā no tālākā riteņa līdz tuvākajam (aizmugure blakus sēdētāja puse, aizmugure vadītāja puse, priekša blakussēdētāja pues un beidzot priekša vadītāja puse) viss čotka bremzes kā naži :)

Tikai liekas ka aizmugurējās tagad ir asākas :D


Ja šitas ir tas spiediena regulātors tad šitas man mētājas sarūsējis garažas kaktā... skatē man viņš bija uzlikts, bet pievienotas viņam nekādas trubiņas nebija...
Image
Skati izgāju ar vienu 1ieku par nenozīmīgiem nesošās konstrukcijas korozijas bojājumiem... kaut arī visa hadene bija beigta...

patrāpījās žiguļu fans :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests