Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
klievis
Vazists
Topic Author
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

VFTS

01 Apr 2010, 06:18

nezinu vai pareizā sadaļā ierakstiju bet jautājums tāds!
skatijos autosporta raidijumu nr.1 kur tas jocīgais korespondents intervēja AIVO TAMMU kas rallijā brauc ar žiku -un tas tur kautkadā brīdī izvēma tādu teikumu kad viņam esot vienīgais orģinālais eksemplārs VFTS LADA -kas tur ir tik īpašs kad vienīgais -moš kāds zin konkrētu atbildi!!bet pēc brīža viņš teica kad sākumā esot iznīcinājuši to būri un daudz pārbūvējuši :)-kur tad viņi ņēma tās īpašās WFTS daļas ar ko atjaunot ja viņš tik ekskluzīvs?
 
Amiitis
Vazists
Posts: 15
Joined: 03 Sep 2009, 13:48

Re: WFTS

01 Apr 2010, 09:24

A.Tamms toauto nopirka ar VFTS papīriem ( homologāciju) . Cik zinu tad vairs tāda nav, bet USSR laikos tāda bija . Lietuvā tos auto būvēja, Igaunijā bij VIHUR.
http://www.groupbrally.com/lada.shtml
 
klievis
Vazists
Topic Author
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: WFTS

01 Apr 2010, 09:34

nu to es jau saprotu kad tas ir WFTS UN zinu kad ee bija vihur - bet kas tur ir tāds praktiski vērtīgs ? papīros jau var uztaisīt pārbūvi un da jeb ko sarakstīt , bet kas tur praktiski ir tās --nejau tikkai tie spoileri uzstutēti un viss..
 
emyls15
Vazists
Posts: 66
Joined: 31 May 2009, 11:58
Location: rīga

Re: WFTS

01 Apr 2010, 09:42

VFTS jav nebeidzās tikai pie spoileriem,tur viss ir savādāks,motors kārba,reduktors un vēl
RTP
 
klievis
Vazists
Topic Author
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: WFTS

01 Apr 2010, 10:24

:) nu to kad tas ir sporta versija ar sportam gatavotu dzinēju un kārbu izpūtēju u.t.t. es saprotu--bet kas tajā būrī ir tāds īpašs???? -man liekas kad spoileri un drošības karkass un viss -tas arī viss!!!!
varbūt ir speciāli standarti kas tieši liek nozīmēt kad tas ir tas brīnums:)
 
tralla33
Vazists
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2008, 17:10

Re: WFTS

01 Apr 2010, 11:02

Par VFTS brīnumu domāju, ka tiek uzskatīts šis. ;)

Image
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: WFTS

01 Apr 2010, 11:51

:) nu to kad tas ir sporta versija ar sportam gatavotu dzinēju un kārbu izpūtēju u.t.t. es saprotu--bet kas tajā būrī ir tāds īpašs???? -man liekas kad spoileri un drošības karkass un viss -tas arī viss!!!!
varbūt ir speciāli standarti kas tieši liek nozīmēt kad tas ir tas brīnums:)
:lol: Tu varbūt vari tādu auto uztaisīt :lol:

Kur Tu ņemsi alumīnija durvis ,spārnus,kapotus.(tos savulaik Brunza pasūtīja Čehijā)
Kuzovam bija speciāls tunelis izpūtējam, kā arī pamatīgi pārveidots priekšējais tilts,nemaz nerunājot par titāna kardānu.
Jau tajā laikā ap 1986 gadu auto cena bija 25 000 Rub tas bija Padomijas iekšienē un praktiski nebija iespējams dabūt kā tikai Autoexport komandas dalībniekiem--- uz eksportu tādi auto tirgojās par 25 000 $.
Par Vfts 16V turbinieku -- tādi ja nemaldos bija tikai 2 auto -- viens Brunzam un otrs Tumuļavičusam, bet projekts nomira tā arī praktiski nesācies
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Topic Author
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: WFTS

01 Apr 2010, 14:21

nu jā par to versiju arī biju domājis kad visādi virsbūves labumi un arī par prikšas piekari biju dzirdējis tapēcarī jautāju , tajā laikā tas bija ekskluzīvi par tām alumīnija un titāna detaļām, mūsdienās jau tas vairs nau nekas neparasts, vai tam TAMMA žikam varētu būt tā priekšas piekare tāda -moš kāds okšķeris ir redzējis ,varbūt kautkur ir kādi špikeri redzami internetā, esmu redzējis kā somi pārveidoja žikiem priekšu bet tā versija īsti nesimpatizē -dārgi sanāk:)varbūt kāds ir paspējis ko nobildēt kamēr maina riteņus?:))
 
User avatar
elf
Vazists
Posts: 906
Joined: 06 Mar 2009, 11:10
Automašīna: Lada 4x4 , Ņiva
Telefons: 26526521
Location: Alūksne
Contact:

Re: WFTS

01 Apr 2010, 15:06

Rallistam Mezītim no Gulbenes priekšas piekare ir itkā pareizā.
Varbūt to der paskatīt ??
 
Amiitis
Vazists
Posts: 15
Joined: 03 Sep 2009, 13:48

Re: WFTS

01 Apr 2010, 15:54

Rallistam Mezītim no Gulbenes priekšas piekare ir itkā pareizā.
Varbūt to der paskatīt ??
Zintim auto piekare priekša ir kā bagijam un ja tā godīgi tad tur ir tikai Vaz virsbūve.

Kas tur tik vērtīgs A. Tamma mašīnā ?

Vēsturiska vērtība ! Atrodi man kādu VFTS !? Izņemot Ungārijā, bet tos es neuzskatu par VFTS, tie nav USSR produkti.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests