Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
Klavs
Vazists
Posts: 280
Joined: 23 Mar 2008, 16:09
Location: Rīga, Mežciems

Re: bamperi

08 Apr 2010, 22:25

***power2.
braukt ar tādu auto nedrīkst, jo nrzīme nav novietota ražotāja paredzētajā vietā(tb uz priekšējā bufera).
2107
 
***power2
Vazists
Posts: 6
Joined: 13 Dec 2009, 17:35

Re: bamperi

08 Apr 2010, 22:40

***power2.
braukt ar tādu auto nedrīkst, jo nrzīme nav novietota ražotāja paredzētajā vietā(tb uz priekšējā bufera).
Paldies ;) beidoz uzzinaju, ko gribēju zinat :thumbup:
 
andris007
Vazists
Topic Author
Posts: 46
Joined: 30 Oct 2009, 08:58
Location: deep hole called LV

Re: bamperi

08 Apr 2010, 23:25

***power2.
braukt ar tādu auto nedrīkst, jo nrzīme nav novietota ražotāja paredzētajā vietā(tb uz priekšējā bufera).
esmu daudziem redzējis ka nr zīmes ir saliktas citās vietās, nenoliedzu, ka jābuut kur un kā ražotājs paredzējis, bet laikam jau tik piekasiigi tie ceļu policisti pie mums nav.
 
andris007
Vazists
Topic Author
Posts: 46
Joined: 30 Oct 2009, 08:58
Location: deep hole called LV

Re: bamperi

08 Apr 2010, 23:28

sveki!
jautājums ir vai kādam nav bijusi darīšana ar 1mo žiguli uz ceļa bez bamperiem, vai policija nekasās par to, buus vazs ikdienas braukšanai ar apskati un visu pārējo bet baigi gribētos braukt bez bamperiem skata dēļ..
būšu pateicīgs par viedokļiem un pieredzi.
Bez bamperiem baigais skats mašīnai? IMHO, izskatisies smieklīgi. 01 žīgulim bamperi :thumbup: , labak braukt ar.
nu nez. man jau personīgi patiik labāk bez, bet tā jau tīri gaumes lieta..
 
streetfighter (MMA)
Vazists
Posts: 11
Joined: 27 Feb 2010, 15:33

Re: bamperi

09 Apr 2010, 00:48

Klau, auto apskati nevar iziet, bet ceļu satiksmē drīkst piedalīties, ja uzliec VNZ un nummurapgaismojumu, useris kurš mineja ka uzliek 5ls sodu, varbūt vari pateikt, kāds protokolā minets pārkāpuma veids?? :?: Gribās zināt likuma pantu kurš tur ierakstīts, līdz šim esmu braukājis ar vairākām mašiīnām, un diemžēl arī palicis bez buferiem :D :lol: un tā kādu laiku pārvietojoes, bez problēmām, esmu pat ar auto, kuram noņemta visa priekša (pēc avārijas) , pielikts vien nummurs un lukturi, pat pagriezieni bij vados karājošās spuldzītes un trūka viens spārns piebraucis :brauc: pie Cp un pajautājis vai varu tā parvieotie, šie atbildēja, galvenais lai viss deg, kam jādeg un VNZ ir savā vietā, tiesa gan tas bij 2008. gadā, bet neticu ka kas būtu mainijies :Latvija:
 
User avatar
Mayestic
Vazists
Posts: 138
Joined: 07 Nov 2008, 23:51
Location: Talsi

Re: bamperi

09 Apr 2010, 19:12

nu es jau saku tas atkarīgs no mentiem ir kam liek sodus ir kam neliek, atbrauc te uz Talsiem un paskaties uzliks sodu vai arī būsi viens no izredzētajiem kuri var savā žigulī platu smaidu braukt garām CP ....

un ok ielikshu pantu kad atradīšu kvīti par to sodu, piebilde uz sodu bija ierakstīta ka trūkst izgatavotāja uztādīta aizsargstanga iekavās bamperis....
CCCP muscle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests