Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 12:10

nu te nu gan gribētu nokomentēt- krievu laikos taisija gan visādāk , bet nu piebildīšu kad tā jau nu gluži nebija kad to ar ripu un vīli sauca par taisīšanu tas bija tāds lauku veču aptuvens remonts ,es arī esmu sācis to darīr vēl krievu laikos bet nu nejau ar tik rupjām metodēm kā jus te iedomājaties un diezgan stulbi spriežat , nau jau nekāda starpība vai tas ir vaz , gaz , bellaz vai ferarri -viss ir jātaisa tā kā vajag un nekādi tur līkumi nau pieļaujami ko itkā noblīvēs galvas bliīve-neko neblīvēs un nekāds hermētiķis nepalīdz nevajag tādās iluzijās dzīvot blīve noblīvē dibas plaknes kur bl';ive nau līku virsmu aizpildītājs vai izlīdzinātājs,agrāk kautko mēģināja darīt ar pašu spēkiem tapēc kad nebija nekādu lielo iespēju -tagad !!!! sapnis par darbu un instrumentiem!!ja man tajā laikā būtu bijis kat desmitā daļa no mūsdienu iespējām------johaidii sapnis!!!!!
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 16:07

Nav ko čakaret sev un citiem pratu...aizejiet uz tuvako kantori un jums par pardesmit latiem visu izdaris paris stundu laika... ;)

Pareizi klivers pateica,ka musdienas ir daudz iespeju...un ar tadam kapeik pi**nam nevins nenodarbojas :thumbup:
Power is nothing without quattro
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 16:43

klievi --- pasaki kādas iespējas šodien ir vairāk kā krievu laikos.
Lielais vairums metāla apstrādes darba galdi nojāti līdz pēdejam , ka vieta tiem šodien ir tikai pie metāla lūžņiem.
Šodien labāk --- Patreiz Latvijā nav vietas kur varētu labi izslīpēt dzinēja bloku (es nesaku izgrauzt, bet reāli ar kordinātēm). Krievu laikos ELLARĀ vrēja bloku izvirpot uz Mitsubishi iek'artas ar mikronu precizit'ati un izhon'et ar veelamo virsma rupjumu. Tagad ir tā kā ir . Krievu laikā būvējām paši sadalenes-- labi nebūvējām bet kopējām no esošajām -- tagad kur to var izdarīt? Vārpstas noslīpēt bez problēmām , tagad sūkājam ķepu.
Norudīt vārpstas vai ko citu nebija nekādas problēmas arī tai skaitā VEFā tagad -- varam sūkāt ķepu -- Kaut ko varam uztaisīt Lietuvā , ja labi tad viss termiskās apstrādes materiāls jāsūta kaut kur tālu tālu -- negribu izklāstīt , bet ja tā viss ies uz grunti , tad tiešām drīz galvas slīpēsim ar lielu slīpmašīnas akmeni.
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 17:46

plaza -beidz te pasakas stāstīt
, ir vietas ar labiem darbgaldiem un labiem speciālistiem kas uz viņiem darbojas , nau problēmu piekļuvei ja vien pats neesi sačakarējis ar cilvēku attieci'bas :) ja tu kopē no visādiem sūdiem sadalenes un brīnies kapēc neiet -tad jau nu esi pats vien vainīgs. man kloķenes slīpē uz simtdaļu precizitāti -neesu vēl saskāries ar problēmām kas būtu radušās no slīpēšsānas , arī nau problēmu izslīpēt kvalitatīvi bloku- un tto dara tā kā es pasūtu, ja tev neizdodas salikt tajā bloka izslīpētajā caurumā kautkādas mistiskas detaļas -tad arī esi pats vainīgs, -man viss darbojas!!!galvas un blokus plaknē man noslīpē ideāli- nevienam nau problēmu bijis ar galvas bļīvēm un ar to sastītām lietām -tu droši kad no kautkādiem metāllūžņiem -veciem blokiem un vecām pārvārītām galvām gribi kautko izveidot tapēc tev arī ir problēmas!!!!!! tu droši vien kad pats kautko mudrī vai neizdari kā vajag -tapēc tev laikam ir tik daudz problēmu-- arī nevajag nekādas tur kloķenes rūdīt -vajag paņemt labu detaļu un prasmīgi iemontēt -redzēsi būs viss ok!;))
 
User avatar
ozze
Vazists
Posts: 10
Joined: 30 Jan 2010, 22:17

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 18:14

Gribeetu uzzinaat Vai ir iespeejamsmajas apstaaklos iriepejams noseedinaat galvu? :draugi:
un atkal viss ko var dzirdēt ir citu nodir....
protams ka labāk ir dot speciālistam ar pareizām iekārtām lai precīzi un super pareizi noslīpētu galvu, bet tikpat labi varam uz katru jautājumu pateikt apm. tā- nopērc jaunu mašinu un aizmirsti par žiguli ;)
Doma ir tāda- cilvēks uzprasīja konkrētu jautājumu, un es vnk atbildēju, nevis uzreiz kādu nolieku, smejos, vai iesaku.
Ja jautājums būtu kā pareizāk sēdināt, tad tā ir cita runa...
Lūdzu foruma dalībnieki izlasiet ko no jums prasa un tad atbildiet, nevis visu laiku cepaties kas un kā ir labāk :crazy: ....
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 19:02

ozze-:) nevienmēr nopērkot jaunu mašīnu atrisinās probl'\ema par tās inženierēšanu:)
manu rakstīto gan nevajadzētu uztvert kā ..iršanu , bet kā padomu lai vienkāršāk , lai mazāk jātērē nauda un laiks..,tas kad jums te daudziem ir cits viedoklis par visu tas ir normāli - es rakstu tapēc lai jus te nečakarētos un neeksperimentētu visādas jau sen izmestas lieas .
arī man ir ietieikums jautājumu rakstītājiem -piem. kā man sēdināt galvu un kā to darīt , un ko es vispār iegūšu no tā..?

atbilde- man kā jautājuma lasītājam ir pilnīgi skaidrs izlasot šādu jautājumu -kad viņš neko nesaprot un nezin , lai viņš kautko iesāktu nepietiek vien ar vaz iegādi , bet arī vajadzētu iegūt nelielus zināsānu pamatus lai spētu uzdot kaucik konkrētāku jautājumu un saprast kapēc tomēr tos 2mm būs grūti noslīpēt ar smirģeļripu un brīvu roku, un ja es piemēram sniedzu kādu konkrētu atbildi kuru jautājuma uzdevējs nesaprot -un viņam liekas kad kautkādu kosmosu raksta- tad rodas sajūta kad par viņu smejas-tā nemaz nav!
 
plaza
Vazists
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 20:23

klau klievi varbūt padalies ar informāciju kur Latvijā var izurbt bloku iestādot Xyz kordinātes -- man pagaidām nav zināšanu kur tāds atrodas tādēl gatavojos turpmāk vest uz tuvāk pieejamo serdi stendu --- par kloķenu slīpēšanu -- nu ar Volksu varētu būt apmierināts.---citur gan tā so so --
Par to tavu izrunāšanos ko es daru un kādā līmenī man liekas Tev nav ne mazāko saprašanu , vari apskatīt tādu mazu ieskatu
http://www.youtube.com/watch?v=VLPKeDv- ... r_embedded
tāpēc komentus paturi pie sevis
otrs tev tā info -- man liekas , ka vienu otru detaļu ,tai sakaitā sadaleni, no kurām liksi Aivaram motoru, ir manis sagādātas vai izgatavotas :lol: .
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 20:53

nu es izrunājos gan:)) bet kur tad tu Amerikā taisi vai?:) es zinu ko Tu Plaza dari un ko Tu taisi, bet man besī laukā kad tik slikti izsakies par latvijā pieejamiem meistariem:) ja Tu domāju kad Aināram nevis Aivaram -jā top tur , bet sadalen gan liks ne to ko viņš ieguva , bet nu to 118 pamēģināsim vēl patestēt , bet liekas kad viņa krossam nederēs..
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 21:03

Pārbaudīts kantoris ir Rīgā Duntes ielā 11strādā pieredzējuši meistari ar jaunām iekārtām, slīpē kloķenes, galvas, blokus un vvz ko vēl pārsvarā no smagās tehnikas, bet slīpē arī vieglo auto dzelžus!
 
User avatar
Klavs
Vazists
Posts: 280
Joined: 23 Mar 2008, 16:09
Location: Rīga, Mežciems

Re: motora parbuuve majas apstaaklos

26 May 2010, 21:44

par tādu lietu esi dzirdējis kā žigulis, nevis kkāds ferrari.
nez ar ko gan ferrari būtu tik ļoti labāks? ar to ka viņam precīzi taisiitas detaļas bet vaz nē? žigulim var bet ferrari gan labāk neslīpēt mājas apstākļos? lol :wave:
2107

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests