Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Sporta dzinēju sagatavošana

11 Jul 2010, 10:15

Uzveidoju jaunu topiku ,kurā vaz guru varēs dalīties ar pieredzi ko un kā labāk uzbūvēt , jo negribas lai būtu kā Padomijas laikos kad katrs savā šķūnī Latvijā būrās , bet gan kurrati un leiši tāpat vienoti, īpaši viens no otra neslēpa tehniskos risinājumus un aizbrauca letiņiem vienkārši garām :oops:
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

11 Jul 2010, 22:08

plaza -nau parezi noformulēta Tavs rakstītais..nevis kā labāk uzbūvēt , bet kā par min, ieguldijumiem panākt labu rezultātu un garām vienmēr kāds aizbrauks ja viņam būs ko ielikt maxsimāli daudz rubļu,
padumjos :) laikos visi kautko no kautkā mēģināja uzbūvēt , bet tagad jau lai iegūtu labu izejmateriālu ir vajadzīgi rubļi -un var cept augšā viss ir diezgan vienkārši , bet iznākuma rezultāti gan var atšķirties diezgan manāmi jo ne katrs zin kā lielietot dārgo detaļu un nebūs interesanti ja visi visu stāstīs un tais'\is visu vienādāku, lai sāktu risināt šādus jautājumus ir sporta dizciplīnās jāsākārto tehniskie noteikumi .. nevis kā pašalik un agrāk kad ''rūpnīca -x'' uztaisa auto un pēc viņa tiek rakstīti tehniskie noteikumi.....
 
guntareha
Vazists
Posts: 97
Joined: 25 Jun 2010, 21:53
Location: Krāslava

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

11 Jul 2010, 22:38

plaza -nau parezi noformulēta Tavs rakstītais..nevis kā labāk uzbūvēt , bet kā par min, ieguldijumiem panākt labu rezultātu un garām vienmēr kāds aizbrauks ja viņam būs ko ielikt maxsimāli daudz rubļu,
padumjos :) laikos visi kautko no kautkā mēģināja uzbūvēt , bet tagad jau lai iegūtu labu izejmateriālu ir vajadzīgi rubļi -un var cept augšā viss ir diezgan vienkārši , bet iznākuma rezultāti gan var atšķirties diezgan manāmi jo ne katrs zin kā lielietot dārgo detaļu un nebūs interesanti ja visi visu stāstīs un tais'\is visu vienādāku, lai sāktu risināt šādus jautājumus ir sporta dizciplīnās jāsākārto tehniskie noteikumi .. nevis kā pašalik un agrāk kad ''rūpnīca -x'' uztaisa auto un pēc viņa tiek rakstīti tehniskie noteikumi.....
A kas tad ir nesakātots sporta tehniskajos noteikumos?
Krāslavas auto-moto sporta biedrība
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

12 Jul 2010, 01:49

:mrgreen:
Last edited by plaza on 12 Jul 2010, 17:01, edited 1 time in total.
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

12 Jul 2010, 10:27

plaza -pirms mani apdirs -iepazisti mani-tev laikam karstais laiks slikti ietekmē?:)
es esmu cilvēks kurš tiešām neko neslēpj un pat pārāk daudz izstāsta un ne tikkai izstāstu bet arī izdaru un par to mūsu laikos nesaņemu pat sant''imu..biežāk ir nācies dzirdēt kad ne pārāk labuz vārdus jo visi sāk justies gudri -un pēkšņi vienā brīdī dabūnu'' šķēpu mugurā'' par to -tad nu ir izveidojusies situācija kad no nelielas sarunas ar cilvēku spēju saprast viņa attieksmi un interesi-parunā ar tie kam es kautko daru jau ar gadiem ...redz es atšķirībā no tevis un daudziem citiem gan tā nevērtēju kad sportā vajadzētu piedalīties tikkai naudas maisiem un kā tu raksti tad uzreiz iekliedzies par tiem rubļu daudzumiem , tu laikam vērtē tā ja piedalies sportā tad klients brauc ar naudas maisu-es tā cilvēku nevērtēju un te nu man laikam ir tas pluss
plaza -necepies bet palasi manu rakstīto -es nerakstiju kad autosporta gaitas jāsāk ir bez naudas , bet gan ir dažādas svara kategorijas vienam ir zināms skaits rubļu , bet citas ir konstants cipars ar kuru viņš grib uzbūvēt.man gan šķiet kad tu esi tipisks padomju cilvēks kas mūsu laikos mēģinās kautko pagatavot pats esi laikam piemirsis kad ir tomēr 21 gs. un vienkāršas lietas nevajag sarežg''it vai mēģināt izcelties ar pārgudrībām.. -nenoliedzu ir lietas ko var , bet pamatā tās paša gatavots (piem. liets virzulis mājas apstākļos) izmaksās 100x dārgāk nekā labs gatavs ar zināmu izcelsmi, u.t.t.
par to cepumu--man nav bail man tikkai nāk smiekli kur var cilvēkam būt tik sekla domāšana !!!!!!!!!!te nu laikam no ir tas tipiskais gadijums ar to latviešu skaudību ! piebildīšu ja nezini man tad -šis darbs ar sporta lietām man nav primārais , bet gan blakus darbs atšķirībā no citiem kam ir par to jānoplēš krietni lielāks rubļu daudzums.(šādi runādams tu esi sevi nolicis idiota lomā) man ir pilnīgi pie kājas kam cilvēks izvēlas samaksāt par to ko viņš ieguvis tikkai reizēm liekas interesanti kapēc par neko reizēm ir cilvēka psiholoģija gatava maksāt 5000 , bet ja tādu pašu lietu var iegūt par 1000 , es nevienu neaicinu pie sevis unneswmu mēģinājis nekur pārliecināt kad mans ražojums ir viss ..visss!!
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

12 Jul 2010, 10:49

visiem vēlu labu garastāvokli -jauku omu pirmdienā! un gūt tikkai un vienīgi pozitīvas emocijas , gan no mana rakstītā , gan no jaukās vasaras :wave: :wave: :draugi: :draugi: :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
vaznis
Vazists
Posts: 34
Joined: 07 Aug 2009, 12:18

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

12 Jul 2010, 11:18

Čaļi, mieru tikai mieru. Šajā topikā tomēr vajadzētu palikt pie autora uzstādītās pozīcijas - dalīties pieredzē un pārdomās par sporta dzinēju sagatavošanu. Skaidrs, ka budžets katram dzinējam būs citāds un attiecīgi citādi dzinējs tiks būvēts. Bezjēdzīgi d**** par to, ka viens pamatā taisa lētāk, bet cits dārgāk, šeit galīgi nav vietā. Ja kāds sadūšosies uzraksīt, kas sanāk par Ls 1000, 1500 un 2000, piemetot iespējamo diferenci atkarībā no meistara vai iestādes, tad es ar lielāko prieku izlasīšu. Un ne tuvu nebūšu vienīgais.
 
plaza
Vazists
Topic Author
Posts: 420
Joined: 12 Apr 2009, 11:50

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

12 Jul 2010, 17:00

Klau klievi tu taču varētu beigt piedirts ar savu murgaino domāšanu šo topiku -- ej un spamo citur
http://www.race-parts.eu Sporta rezerves daļas VAZ a/m
 
User avatar
Juris
Vazists
Posts: 543
Joined: 03 Jan 2009, 20:31
Location: Rīga, Mežciems
Contact:

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

12 Jul 2010, 18:54

vaznim +111

klievi -- njem to visu vieglaak .. vai ta sajuties ka neviens tevi nerespektee? :O :draugi:

jaa .. kreatiivaas idejas velkomeetas .. jo ne visi ir inzhenierguru
kartings, šoseja, vazi utt
 
Smaidigais
Vazists
Posts: 629
Joined: 02 Jun 2009, 18:22

Re: Sporta dzinēju sagatavošana

16 Jul 2010, 12:56

Vaajprats vnk :)
Ir tachu konkrets topicka nosaukums -
tad ari padalaties konkreti teikshu - PLAZA un Klievi, ar savam pieredzem, ko esat meiginajushi, kas ir sanacis, kas pashiem ir licies diezgan nereali, nu situacijas iz dzives! :)
Sheit tachu isteniba ir forums kur MES visi vaz lolotaji esam sapulcejusies, nevis kautkada domubiedru grupa - AUTO un viss ap to!
Saliekam ari kautkadas bildites kas un kaa..

Es ari kautkad sabildeshu apakshu savam vazam, ka tur viss izskatas ar to bmw uzparikti no augshas, ka izskatas motors, ka ir ielikts, un ari apstastiishu .
DAVAI - UDACHi! :draugi:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest