Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

05 Jan 2017, 18:30

Špiļkas dabūtas ar biedra Artyp palīdzību :)
Tev ir video,ka liec špiļkas? un no kāda materiāla?
 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

11 Jan 2017, 19:07

Neliela atskaite un novērojumi :)
Paldies foruma biedram Pusautomāts par telpām un kompāniju :thumbup:

Vakar uzliku jaunos amortizatorus, un jā lēkājoša tilta problēma pazuda, tā kā "Fenox" bija par mīkstu! Ieskrūvēju platjoslas lambda zondi un daļēji ievilku vadu.
Uz skati braucu vēl pirms pirmā sniega un tad nedaudz pabraukāja kad bija pirmais sniegs, kopā nobraucu nepilnus 100km skates braucienu ieskaitot. Tātad pirmā sāļa un aktivatoru porcija sadarīja savu!
Var protams novelt vainu uz slikto metālu kvalitāti un slikto krāsojumu, bet līdzīga situācija man ir bijusi ar diviem citiem auto, pēdējais tas bija E30 kuram tieši tāpat bija salikta visa jauna apakša un pēc viena 10km izbrauciena pa pirmo sniedziņu skats bija līdzīgs. Ar to auto toreiz ziemā nebraucu, sanāca vienkārši pārbraukt uz glabāšanas vietu.

Tātad lielākā daļa detaļu ir padomju laika, viens no priekšējiem plauktiem ir Krievijas ražojums un arī viens no priekšējo riteņu aizsarga bleķiem, balka ir jauna no padomju laikiem un pārkrāsota ar eļļas krāsu. Daudzas daļas pārkrāsoju pa virsu rūpnīcas krāsai ar divkomponentu gruntskrāsu un krāsu, tilts ir gruntēts ar divkomponentu un pārkrāsots ar "hamerit" krāsu, līdzīgi arī citas detaļas.
Lietotās daļas atrūsinātas ir tikai ķīmiski, ir daļas kam ar smilšpapīru ripu tīrīta virskārta nost....
Image
Image
Image
Image
Image
Bikse bija jauna, pārpūtu virsū termokrāsu, protams tur ir pastāvīgs karstums un mitrums, bet no viena izbrauciena paliek kā piecus gadus lietota :crazy:
Tātad nākamais solis ir pūlverkrāsa, un izplūdei kamīnu krāsa.......

Vakar pārsēdos uz žiguli un bija patīkami braukt, dinamika labāka kā bmw ar m43b16, skaņas protams kā jau žigulim, bet ripo labi un ar visiem cietajiem amortizatoriem un sēdinātām atsperēm samērā mīksti pārvar šķēršļus :) 
 
User avatar
madars.opmanis
Vazists
Posts: 28
Joined: 15 Jun 2016, 15:43

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

22 Jan 2017, 17:24

Klau,tev ir video kur,jauc suportu?
 
User avatar
artyp
Vazists
Posts: 357
Joined: 03 May 2013, 10:59
Automašīna: 2101/2106
Location: Krāslava

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

22 Jan 2017, 19:04

Jā,arī esmu saskaries ar sāļu problēmu. 
1.Žigulim visa apakša arī bija pārkrāsota un kkādas daļas bija jaunas(lodbalsti uc.)
Bikse itkā poļu ražojuma, pagaidām nerūsē.
Nu vot, no sākuma visas piekares daļas bija smilšstrūklotas, pēc tam krāsoju ar šādu grunti
Image
Pēc tam ar 2K Uretop poliuretāna krāsu.Tāda pati,tikai apjoms mazāks.
Image
Ļoti šo metodi iesaku, man to ieteica krāsotājs. 1l grunts un 1l krāsas pietika visai piekarei.arī vēl palika. Krāsa ļoti cieta, piekarei der.
Ar žiguli nobraucu arī ap 100km,bet tad,kad nebija tik daudz sāls. Jaunas detaļas izrūsēja,piekarei viss ok. Tāpēc iesaku.

Starp citu, diski bija nokrāsoti ar pulverkrāsu,sāka rūsēt...

2.Vasarā bija nopirkta volvo s80 2004.gada,tikko no Beļģijas. Apakša bija kā jauna, vakar paskatījos,viss sarūsējis. Tāpēc ar žiguļiem vispār neiesaku braukt ziemā..
 
User avatar
Cheesecube's
Vazists
Posts: 126
Joined: 19 Jul 2015, 19:46
Automašīna: ВАЗ 21013
Location: Rīga

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

22 Jan 2017, 20:51

Jā,arī esmu saskaries ar sāļu problēmu. 
Ļoti šo metodi iesaku, man to ieteica krāsotājs. 1l grunts un 1l krāsas pietika visai piekarei.arī vēl palika. Krāsa ļoti cieta, piekarei der.
Ar žiguli nobraucu arī ap 100km,bet tad,kad nebija tik daudz sāls. Jaunas detaļas izrūsēja,piekarei viss ok. Tāpēc iesaku.
Op, šo būs jāpamēģina savam "daily" braucamajam, pa vasaru ir doma sagatavot nākamajai ziemai tā kārtīgāk.  :)
cieņā, andzaans!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

23 Jan 2017, 06:43

Jā,arī esmu saskaries ar sāļu problēmu. 
1.Žigulim visa apakša arī bija pārkrāsota un kkādas daļas bija jaunas(lodbalsti uc.)
Bikse itkā poļu ražojuma, pagaidām nerūsē.
Nu vot, no sākuma visas piekares daļas bija smilšstrūklotas, pēc tam krāsoju ar šādu grunti
Pēc tam ar 2K Uretop poliuretāna krāsu.Tāda pati,tikai apjoms mazāks.
Ļoti šo metodi iesaku, man to ieteica krāsotājs. 1l grunts un 1l krāsas pietika visai piekarei.arī vēl palika. Krāsa ļoti cieta, piekarei der.
Ar žiguli nobraucu arī ap 100km,bet tad,kad nebija tik daudz sāls. Jaunas detaļas izrūsēja,piekarei viss ok. Tāpēc iesaku.

Starp citu, diski bija nokrāsoti ar pulverkrāsu,sāka rūsēt...

2.Vasarā bija nopirkta volvo s80 2004.gada,tikko no Beļģijas. Apakša bija kā jauna, vakar paskatījos,viss sarūsējis. Tāpēc ar žiguļiem vispār neiesaku braukt ziemā..
Sāls kā tāds nav tik bīstams kā tie aktivatori, un tad tas zaņķis dara savu :(
Bikse ir oriģinālā, bet apbrīnojami ātri sarūsēja, tik cik dabūja to zaņķi vienu reizi izbraucot tos ~40km pēc pirmā sniega, var visu novelt uz slikto detaļu kvalitāti, bet tāds pats rezultāts ir bijis ar citiem auto........
Nav man žigulis izstādes variants un pūst tāpat vai brauc vai stāv, stāvot pat vairāk, lai izvairītos no tā tad pēc pilnas atjaunošanas var sākt braukt ne ātrāk par vismaz jūniju kad tas draņķis no ielām daudz maz aizskalojas. Redzēs,visdrīzāk pēc nākamajām pārvērtībām vairs ziemas nebraukšu.
Klau,tev ir video kur,jauc suportu?

Atsevišķi nav, bet video ietvars bija jābūt.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

09 May 2017, 21:35

Nav tā, ka nekas nenotiek, kad arī kādas bildes ielikšu, bet būtībā viss ir fiksēts video :)
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... xsnVdVcoCU
 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

25 May 2017, 18:38

Image
Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

05 Sep 2017, 09:33

Žigulis pamests nav, tas ir kā rotaļlieta, kaut kas tiek pārtaisīts, atjaunots, eksperimentēts tā kā tas ir kā Rīga, ka gatavs nekad īsti nebūs 8-) un tā kā vairāki plāni saistībā ar virsbūves remontiem attiecībā uz žiguli šogad realizēti netiks tad pabraukšu vēl šo ziemu. Nav muzeja eksponāts jēga glabāt un neizmantot īsti nav un ziemā būs labs bloķa pielietojums :)

Šobrīd kādu laiciņu braucu ikdienā kamēr ikdienas auto ir uz apkopi nolikts :) žigulim dinamika ir ļoti patīkama 8-) nākotnē centīšos vairāk filmēt video ar žiguli darbībā ne tik vien remontus.

Dažas bildes:
Image
Image
Image

Image
 
User avatar
Micuks
Vazists
Topic Author
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Mans VAZ-21063 [Micuks]

21 Sep 2017, 21:02

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Senos laikos paššūts maciņš :)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests