Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
GatisS
Vazists
Topic Author
Posts: 1
Joined: 25 Jan 2011, 12:13

Sveiki!

25 Jan 2011, 12:21

Sveiki, ceru ka nēesmu sajaucis sadaļas, lai gan šī likās vispiemērotākā.

Tikai vakar uzzināju par jūsu forumu un diezgan ilgi palasīju, pārskatīju pāri citu jūsu cilvēku vazikiem prieks, ka vismaz kāds vēl pievēršas šim vecajām mašīnām un cenšas tās savest kārtībā un mīlēt. Tā, kā man ir 18 gadi un esmu arī dabūjis tiesības, tad arī itkā ir doma iegādāties mašīnu, bet tā, kā ir šis forums, es aizdomājos un padomāju, kapēc gan man nelikt kopā, nečubināt un neņemties, gar šīm varētu teikt antikvārajām mašīnām. Es ar to gribēju paprasīt vai ir reāli, ka es no mašīnām neko daudz nesaprotu un šaubos vai mācētu kaut ko salikt, vai ir reāli, ka tas ir viegli iemācīties? Un, kur var iet pēc kāda padoma, piemēram, ja mašīnai, kas neiet un es nesaprotu, kā to sataisīt, tad šeit arī to var rakstīt un var saņemt gana labus ieteikumus/pamācības? Doma ir tāda, ka vasarā gribētu nopirkt neejošu žiguli, pa kapeikām, cik lētāko atrast un ejošu, tikai bez tehniskās apskates un tādejādi piemeklēt detaļas, savācot labākās no vecā čubināt to, kas iet, lai ir iespēja iziet tehnisko apskati :) Vakar man radās šī ideja, es labrāt to darītu un ar lielu pacietību to mašīnu vislaik uzlabotu, bet vai tas ir tik viegli? Paldies, jau iepriekš par atbalstu.
 
User avatar
e28addicted
Vazists
Posts: 214
Joined: 14 Jul 2009, 17:14
Location: Smiltene

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 12:30

ja nekā nejēdz, tad nav jēga čakarēties liekot no divām grabažām vienu "labu"
piekrāj naudu un uzreiz nopērc normālu žiguli ar TA ;) un tādam tāpat vēl būs pietiekoši daudz lietas ap ko čakarēties ;)
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 13:01

Jā,piekrītu,ka labāk nopērc ejošu ar TA un tad laika gaitā jau līdīs ārā visādi žiguļa untumi un nāksies meklēt vainas,tās novērst un tā palēnām iemācīsies kas un kā,protams visu zināt,tur ir gadiem jāpaiet un tāpat reizēm notiek mistiskas lietas,bet tas braucot ar VAZ ir tikai normāli ;)
Pirkt neejošu un tad sākt to atdzīvināt tas izmaksās dārgāk,kā nopirkt ejošu,jo tā kā lūžņiem tagad cena tik kāpj,tad lūžņu cena jau ir 150Ls par žiguli,bet ejošu ar TA var dabūt pa 200Ls ar dokumentiem,tas tā sākot no uz augšu!.
Uzreiz jau labāk dabon kādu grāmatu par vazu un apbruņojies ar pacietību meklēt un lasīt pa forumu kas un kā.
Un tad brauksi un mācīsies,es domāju,ka ja sāksi ar stellēšanu,tad vēlme uz vazu var pāriet vienā brīdī,jo viss sāks šķist kā murgs un sarežģīti.
Arī ar tiem smukajiem un labi ejošiem vaziem es domāju,ka katram no mums,kam te ir VAZ pa reizēm uznāk tādas domas,ka vnk pārdot,atdot vai nodot lūžņos un paņemt normālu auto,jo reizēm kad nošķīst kaut kas viens,tad otrs un trešais un kaut kas tāds,ko neesi pat spējis iedomāties.Es domāju,ka daudziem tā ir bijs un tad tā mīlestība uz šo marku pāriet,bet tad ar vēsu galvu atkal sariktējam un turpinam braukt :)

Lai veicas Tev!!!
 
User avatar
Kazha
Vazists
Posts: 450
Joined: 06 Jan 2008, 12:02
Location: Jelgava

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 15:49

Jā,piekrītu,ka labāk nopērc ejošu ar TA un tad laika gaitā jau līdīs ārā visādi žiguļa untumi un nāksies meklēt vainas,tās novērst un tā palēnām iemācīsies kas un kā,protams visu zināt,tur ir gadiem jāpaiet un tāpat reizēm notiek mistiskas lietas,bet tas braucot ar VAZ ir tikai normāli ;)
Pirkt neejošu un tad sākt to atdzīvināt tas izmaksās dārgāk,kā nopirkt ejošu,jo tā kā lūžņiem tagad cena tik kāpj,tad lūžņu cena jau ir 150Ls par žiguli,bet ejošu ar TA var dabūt pa 200Ls ar dokumentiem,tas tā sākot no uz augšu!.
Uzreiz jau labāk dabon kādu grāmatu par vazu un apbruņojies ar pacietību meklēt un lasīt pa forumu kas un kā.
Un tad brauksi un mācīsies,es domāju,ka ja sāksi ar stellēšanu,tad vēlme uz vazu var pāriet vienā brīdī,jo viss sāks šķist kā murgs un sarežģīti.
Arī ar tiem smukajiem un labi ejošiem vaziem es domāju,ka katram no mums,kam te ir VAZ pa reizēm uznāk tādas domas,ka vnk pārdot,atdot vai nodot lūžņos un paņemt normālu auto,jo reizēm kad nošķīst kaut kas viens,tad otrs un trešais un kaut kas tāds,ko neesi pat spējis iedomāties.Es domāju,ka daudziem tā ir bijs un tad tā mīlestība uz šo marku pāriet,bet tad ar vēsu galvu atkal sariktējam un turpinam braukt :)

Lai veicas Tev!!!
Labi, ka dusmas pāriet pirms ir izdomāts pa kuru spārnu spert! :D :D
 
edijs
Vazists
Posts: 610
Joined: 12 Jun 2009, 13:57
Location: Liepājas raj. Kalvene

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 17:02

Jā,piekrītu,ka labāk nopērc ejošu ar TA un tad laika gaitā jau līdīs ārā visādi žiguļa untumi un nāksies meklēt vainas,tās novērst un tā palēnām iemācīsies kas un kā,protams visu zināt,tur ir gadiem jāpaiet un tāpat reizēm notiek mistiskas lietas,bet tas braucot ar VAZ ir tikai normāli ;)
Pirkt neejošu un tad sākt to atdzīvināt tas izmaksās dārgāk,kā nopirkt ejošu,jo tā kā lūžņiem tagad cena tik kāpj,tad lūžņu cena jau ir 150Ls par žiguli,bet ejošu ar TA var dabūt pa 200Ls ar dokumentiem,tas tā sākot no uz augšu!.
Uzreiz jau labāk dabon kādu grāmatu par vazu un apbruņojies ar pacietību meklēt un lasīt pa forumu kas un kā.
Un tad brauksi un mācīsies,es domāju,ka ja sāksi ar stellēšanu,tad vēlme uz vazu var pāriet vienā brīdī,jo viss sāks šķist kā murgs un sarežģīti.
Arī ar tiem smukajiem un labi ejošiem vaziem es domāju,ka katram no mums,kam te ir VAZ pa reizēm uznāk tādas domas,ka vnk pārdot,atdot vai nodot lūžņos un paņemt normālu auto,jo reizēm kad nošķīst kaut kas viens,tad otrs un trešais un kaut kas tāds,ko neesi pat spējis iedomāties.Es domāju,ka daudziem tā ir bijs un tad tā mīlestība uz šo marku pāriet,bet tad ar vēsu galvu atkal sariktējam un turpinam braukt :)

Lai veicas Tev!!!
Labi, ka dusmas pāriet pirms ir izdomāts pa kuru spārnu spert! :D :D
rallyfan vnk izņēma vārdus no mutes,cik tādu domu nav bijušu, bet naktī guļot saproti ka tomēr tajā ladā kkas ir:D
es parasti izvēlos iespert pa riepu ja ir dusma, nekaitigi mašīnai un ja kārtīgi sper tad sāp arī pašam :D
Vaz 03
 
melnis
Vazists
Posts: 546
Joined: 24 Jun 2009, 17:21

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 17:36

Internetā var atrast daudz pamācības. Man datorā stāv tieši 6 ko remontēt, kā remontēt, tikai visu nedaudz apgrūtina tas ka krievu valodā.
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 17:58

bet naktī guļot saproti ka tomēr tajā ladā kkas ir:D

Ja Edij,kk tur ir gan :D
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 18:20

nezinu kapēc Gatis S ir iedomājies kad žiks ir lego tipa auto:) un ja no mašīnām maz vai nemaz nejēdz tad labāk ir paķert veco audi un smacēt tas ir izturīgs pietiekoši u.t.t pērkot vaz mašīnu taisni pretēji ir tik daudz jāzin un jāizprot loģiskas lietas lai tas auto labi darbotos-palasot šo vaz forumu var izsecināt kad vazam ir tik daudz mistisku vainu ..un pēc i-neta padomiem auto salabot izdodas 99% gadijumos .arī pa kaipeikām nopirkt aoto nevar jo kas nu kam atkal skaitas kapeikas -arī stiepjams jēdziens mūsu laikos:)
 
Robis26
Vazists
Posts: 15
Joined: 31 Oct 2010, 22:12

Re: Sveiki!

25 Jan 2011, 18:37

nezinu kapēc Gatis S ir iedomājies kad žiks ir lego tipa auto:) un ja no mašīnām maz vai nemaz nejēdz tad labāk ir paķert veco audi un smacēt tas ir izturīgs pietiekoši u.t.t pērkot vaz mašīnu taisni pretēji ir tik daudz jāzin un jāizprot loģiskas lietas lai tas auto labi darbotos-palasot šo vaz forumu var izsecināt kad vazam ir tik daudz mistisku vainu ..un pēc i-neta padomiem auto salabot izdodas 99% gadijumos .arī pa kaipeikām nopirkt aoto nevar jo kas nu kam atkal skaitas kapeikas -arī stiepjams jēdziens mūsu laikos:)
nu ja vaz netiek ta nopietni buvets , tad prieks pirma auto vins ir gandriz ka lego :D pasam zigulis bija pirma masina un iemacijos skruvet vinu diezgan atri. neka ipasi sarezgita tur nav, viegli remontejams ( iznemot tos gadijumus kad notiek kkas mistisks :D )
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Sveiki!

26 Jan 2011, 19:40

Es parasti situ pa darbnīcas metāla durvīm, tad rodas baigā skaņa un dusmas pāriet :D

Bet tuvāk pie lietas...... Piekrītu jau rallyfan teiktajam, ka lētāk ir ņemt ar skati, teiksim pa 200-300ls, protams, ja darba nav tad tāda nauda nav maza, taču, par ja arī tu dabū žiguli par aliņu, vai litru trīsgraudnieka, tad atkal piepildās jau augstāk minētais, detaļās tu saliksi ne 200ls vien, protams ja tās pirksi jaunas, ja domā nopirkt kādu spaini ar lietotām par 2 ls, Tu nekad nevarēsi zināt kad Tev kas uz ceļa izjuks, vai arī vai skati maz iziesi.Mašīnu komplektā ir ņemt krietni izdevīgāk, jo īpaši ja ir skate un nomaksāta ceļu nodeva, vari parēķināt pats, cik izmaksās pa daļām meklējot, un cik jau gatavs, sēdies brauc autiņš ;) Un kā jau augstāk kāds minēja, problēmiņas tici arī man uzradīsies pašas, jo tas ir VAzs :D
Bet tajā laikam arī ir tas šarms, ka tehniska apskate ir jauns izaicinājums katru gadu :D
Baigi elementāri nav žiguli taisīt, kad restaurējām manējo, kopā ar Tēvu, tad sencīts teica ko un ka darīt un es tikai darīt. Kad pēcāk pašam nācās izpīpēt ko kā jādara, bija maigi sakot pagrūti.
Man ir grāmata par žiguļu remontu, un pietam latviešu valodā, nopirku grāmatu antikvariātā par 2ls. Latviešu valodā tehniskās literatūras VAZ automobiļiem ir tik daudz ka uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. Bet ja Tu krievu valodu saproti, tad vispār problēmu nav, jo krievu valodā ir daudz
Ja Tev rokas neaug no d*****sas, ja Tevī ir liela apņemšanas viss ir paveicams, un ja Tu to paveiksi tu priekš sevis tiešām daudz iegūsi. Jo viena liela problēma mūsu gadsimtā ir ka cilvēki degradējas ko darīt paši, jo ja jau vari atļauties kādam samaksāt, tad kapēc darīt pašam? Vai ne?, taču aizmirst, ka darot pats, Tu pilnveido sevi paplašinot savas prasmes un un gūstot jaunas iemaņas...
Varbūt lasot šos visus komentārus sašļūk dūša, bet šie cilvēki runā no savas pieredzes, ar VAzu krāmēties nav viegli, bet tas nav arī neiespējami. Ar pacietību apņēmību un apķērību, ļoti daudz kas ir panākams

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests