Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
girts.bricis
Vazists
Posts: 361
Joined: 13 Dec 2010, 17:45

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

19 May 2011, 19:31

pirmajiem veberiem veras vaļā mehāņiski.
Cietais rieksts Image

What dya mean it doesn't fit? Gimme the big F@#! *!# hammer and the torches from my bench!!

ĢIRTS divi astoņi astoņi nulle viens seši pieci viens
 
klievis
Vazists
Posts: 535
Joined: 10 Jan 2009, 10:29

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

19 May 2011, 20:40

Reini----sajuuta kad Tu atkal viens te gribi but visgudraakais un saaksi te gudrot jaunu divriteni , paprasi tiem kas brauc jau un pa prieksu kas ir jaadara un ko vajadzeetu darit , vari ari man drosi jauttat -es pastastisu ar ko tur vajadzetu konkreeti Tev saakt ---tas noteikti nav karburatora uunings:)
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

20 May 2011, 07:59

Reini----sajuuta kad Tu atkal viens te gribi but visgudraakais un saaksi te gudrot jaunu divriteni , paprasi tiem kas brauc jau un pa prieksu kas ir jaadara un ko vajadzeetu darit , vari ari man drosi jauttat -es pastastisu ar ko tur vajadzetu konkreeti Tev saakt ---tas noteikti nav karburatora uunings:)
Taa nu nemaz nav, es vnk paprasu padomu. Cik zinu karburatoru ar divaam luukaam lai veras reizee nav nekas sarezgjiiti uztaisiit, bet nu tomeer prasu, bet pasham ideja arii ir, bet labaak neriskeeshu :) Nu njaam, tie kas brauc ir horizontaalie veberi virsuu, tur pavisam cita shtelle :D Nu ok paarnaakshu maajaas no skolas uzjautaashu tev dazhus jautaajumus pa pm :)
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

20 May 2011, 13:01

Parasti žika karbuļiem otrā cuka veras ar "vakuuma" palīdzību...

Man šķiet, ka kaut kādiem gazikiem vērās abas divas [mehāniski] reizē.

Neko gudru nepateicu, bet aptuveni saprati ap ko lieta grozās.
Nee nee man ir shis karbulis mehaniskais bez vakuma :)
 
User avatar
Ziich
Vazists
Posts: 160
Joined: 21 Jul 2009, 13:11
Location: Rīga

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

20 May 2011, 21:30

Parasti žika karbuļiem otrā cuka veras ar "vakuuma" palīdzību...

Man šķiet, ka kaut kādiem gazikiem vērās abas divas [mehāniski] reizē.

Neko gudru nepateicu, bet aptuveni saprati ap ko lieta grozās.
Nee nee man ir shis karbulis mehaniskais bez vakuma :)
Nu skaidrs. ;)
Retired from duty.
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

21 May 2011, 12:45

Nu paraadiishu kaa vinjsh man izstaas nu parasts pirmaa zhika karbulis, tik nezinu ko ar taam luukaam dariit, konkreetas atbildes man nav :(
 
jancuks
Vazists
Posts: 13
Joined: 23 Apr 2011, 18:08

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

21 May 2011, 16:48

Šitam karbulim ieminot pedāli grīdā būs abas kameras uzreiz vaļā. jo te viss notiek mehāniski varbūt 2kamera atvērsies ar dažu sekundes 10daļu vēlāk.
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

21 May 2011, 17:43

Šitam karbulim ieminot pedāli grīdā būs abas kameras uzreiz vaļā. jo te viss notiek mehāniski varbūt 2kamera atvērsies ar dažu sekundes 10daļu vēlāk.
Nu jaa, es arii tagad taa saaku domaat ka varbuut nevajag lai abas uzreiz taisas valjaa, jo it kaa kad griidaa abas tikuntaa ir valjaa, bet nu cik cilveeku tik viedoklju :)
 
jancuks
Vazists
Posts: 13
Joined: 23 Apr 2011, 18:08

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

21 May 2011, 21:11

Es tā domāju ka nelauzi daudz galvu. uzliec viņu uz mašīnas un pamēģini kā viņa iet. tad vari pamēģināt paspēlēties ar ŗegulēšanu un dīzēm. ja tu gribi sportam tad pamēģini kaut kur atrast vecā kaut kāda volvo karbuli es neatceros no kaada,bet der žikam gandrīz 1pret 1 un iet arī gana labi. :shh:
 
SuperDuck
Vazists
Topic Author
Posts: 52
Joined: 22 Sep 2009, 22:47

Re: Karbuuzha uzlaboshana.

21 May 2011, 22:34

Es tā domāju ka nelauzi daudz galvu. uzliec viņu uz mašīnas un pamēģini kā viņa iet. tad vari pamēģināt paspēlēties ar ŗegulēšanu un dīzēm. ja tu gribi sportam tad pamēģini kaut kur atrast vecā kaut kāda volvo karbuli es neatceros no kaada,bet der žikam gandrīz 1pret 1 un iet arī gana labi. :shh:
Hmm volvo... Pirmo reiz dzirdu, bet nu ok njemshu par labu un paintereseeshos.
Nu njaam zinu, gribaas jau uz motora uzlikt, bet motors pats arii tiek steleets, un moshk tik pa naakoshnedeeljas saakumu sasteleeshu :( Varbuut kaads var ko konkreeti par diizeem pastaastiit, kas un kaa attieciibas starp gaisa degvielas diizeem un visu ko kas saistiits ar diizeem. :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests