Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Burunduks

Forum rules
Sludinājuma autoram ir jāpaziņo, kad sludinājums vairs nav aktīvs!
Jānorāda pircēja telefona numurs
 
Giovani
Vazists
Topic Author
Posts: 208
Joined: 22 Apr 2012, 15:12
Automašīna: Vaz 21011
Location: Rīga - Saulkrasti

Atsperu savilcējs...

21 Aug 2012, 13:39

Nezināju kur īsti likt par šo ... ir vajadzīgs atsperu savilcējs/atspriegotājs (nezinu kā īsti saucas), lai varētu atsperes noņemt.
 
User avatar
homers
Vazists
Posts: 328
Joined: 30 Mar 2009, 22:25
Location: Liepājas rajons

Re: Atsperu savilcējs...

21 Aug 2012, 18:28

Var tādus iegādāties vai pats uztaisīt. Pēc pieredzes saku ka nav vērts kapeiku pist un taisīt pašam
 
User avatar
Fiat 124
Vazists
Posts: 1287
Joined: 26 Jan 2008, 13:06
Location: Valmiera

Re: Atsperu savilcējs...

21 Aug 2012, 22:04

Jāsaka ka VAZam priekšējām atsperēm īsti neder "parastie" atsperu savilcēji(it īpaši garie), jo vnk starp abiem plauktiem ir gaužām maz vietas un tās skrūves savelkot atsperi atmetīsies pret plauktu!
Savilcēji ir dažādi un droši vien var atrast tādus, kas der vai arī griezt tās skrūves īsākas! ;)
RU forumos esmu redzējis, ka tos savilcējus liek atsperei vidū, bet tad viņi nevar būt ļoti lieli!
Mans 2101 - ĶIRSIS
Mans "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"
Divi seši viens trīsi deviņi četri nulle seši, Artūrs
Image
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: Atsperu savilcējs...

21 Aug 2012, 22:13

Pašam ir gadījies uz ceļa, kad viena no apakšējā ričaga - balkas skrūvēm izlūza un viss tur izjuka. Ārā visu izdabūju bez lieka stresa, veiksmīgi sadabūju citu ričagu full komplekt, bet atsperi saspiedu, paceļot auto uz domkrata, pabāzu apakšā zem sliekšņa, lēni uz leju un, kad bija saspiedusies, vijumus notinu ar drāti.
Tad atsperi savā vietā un maz pamazām ar stangām pārkniebj drātis. :wtf:
Nost varētu tāpat. Kamēr auto uz zemes, uztin tinamo, mašīnu paceļ, atspere izkrīt.

Nu tas tā, galēji ekstrēmi.
kkad biju interesējies pie privātajiem vaz detaļu tirgoņiem par atsperu savilcēju, šie teica, ka tirgū reti kad tik laba manta parādoties.
 
VAZ_DETALAS
Vazists
Posts: 290
Joined: 21 Sep 2011, 21:26

Re: Atsperu savilcējs...

21 Aug 2012, 22:25

Nezināju kur īsti likt par šo ... ir vajadzīgs atsperu savilcējs/atspriegotājs (nezinu kā īsti saucas), lai varētu atsperes noņemt.
Vaz atsperēm atbilstoši savilcēji - 2gab - 6ls.
Atrodos ķegumā, bet ja ātri atbildēsi - rīt caur rīgu braucu uz limbažu pusi. Tā bieži esam arī rīgā un citur latvijas teritorijā(vairāk pa vidzemi.)
Ir man principa viss, ja kaut kas nav - tad buus.
Zvani - 28292517, Jaanis.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests