Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, wipers

 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Topic Author
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

Centrālā atslēga un signalizācija

06 Oct 2012, 22:58

Sveiki!

Jautājums, iespējams, sens un jau atbildēts. Šo to jau forumā lasīju, bet līdz galam gudrs netiku.

Vai kāds var ieteikt kādu meistaru vai, varbūt, pats ir meistars uz signalizācijām un centrālajām? Mans VAZ tūlīt nāks ārā no metināšanas un krāsošanas, un ir doma uzlikt aizsardzību. Domāju, ka doma pareizā, bet īsti nezinu ko un kā pareizāk darīt.

Labprāt dzirdētu kādus padomus, kļūdas no pieredzes.
 
User avatar
Ģirts.B
Vazists
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2010, 16:58
Automašīna: Vaz 2104
Location: Ogre

Re: Centrālā atslēga un signalizācija

07 Oct 2012, 17:33

nu es savam vazam pats uzstādiju un liku jau lietotu pēc internetā atrastas shēmas,nekā traka tur nav - saslēdz visu kā paredzēts,ieslēdz ķēdē to,ko gribi lai siģene bloķē,piem. neļauj ieslēgt aizdedzi kamēr nav atslēgta,un pieliec pie kuzava trieciena devēju.Elektronisko aizslēgšanu,ko nevarētu saukt par ''centralku'' arī uzliku,manā gadijumā bija biš čakars,jo siģene bija ieprogrammēta uz vakuuma centralku un tālāk saprotat paši...bet ja nopērc jaunu sigu ,kas paredzēta uz el.motoriņiem,tad visam jābūt okay!neesmu vēl sācis likt aizm. durvīm un bagažniekam,bet domāju ka problēmas nebūs ;)
 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Topic Author
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

Re: Centrālā atslēga un signalizācija

10 Oct 2012, 09:39

nu es savam vazam pats uzstādiju un liku jau lietotu pēc internetā atrastas shēmas,nekā traka tur nav - saslēdz visu kā paredzēts,ieslēdz ķēdē to,ko gribi lai siģene bloķē,piem. neļauj ieslēgt aizdedzi kamēr nav atslēgta,un pieliec pie kuzava trieciena devēju.Elektronisko aizslēgšanu,ko nevarētu saukt par ''centralku'' arī uzliku,manā gadijumā bija biš čakars,jo siģene bija ieprogrammēta uz vakuuma centralku un tālāk saprotat paši...bet ja nopērc jaunu sigu ,kas paredzēta uz el.motoriņiem,tad visam jābūt okay!neesmu vēl sācis likt aizm. durvīm un bagažniekam,bet domāju ka problēmas nebūs ;)
Ar kādām summām man aptuveni jārēķinās? Cik tev izgāja uz iekārtām?
 
User avatar
Ģirts.B
Vazists
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2010, 16:58
Automašīna: Vaz 2104
Location: Ogre

Re: Centrālā atslēga un signalizācija

10 Oct 2012, 15:39

Nu es visu vajadzīgo par cik lietotu dabuju no čomu BMW :D praktiski par velti,bet nu viens motoriņš jauns,universālais,maksā 2,50Ls,signalizācija pati 20-25ls jauna.Lietotājs Micuks man toreiz ieteica šo veikalu - http://autoapsardze.lv/
 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Topic Author
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

Re: Centrālā atslēga un signalizācija

10 Oct 2012, 20:47

Autoapsardzei aizrakstīju pa cik var uzlikt signalizāciju. Iedeva cenu 74Ls EagleMaster 2 gadi garantija, un 77Ls CodePerfect ar 3 gadu garantiju. Cena ar uzlikšanu.
Bet laikam pameklēšu kādu čomu čomu, kas varētu arī lētāk uzlikt. Lai gan garantiju jau viņš nedos.
Jādomā, pašlaik gaidu rēķinu par metināšanu un krāsošanu - :?: Vēlāk ielikšu bildes, kas tur par briesmu darbiem bija, un kas galā sanāca.
 
User avatar
bd8599
Vazists
Posts: 885
Joined: 09 Jan 2008, 16:00
Automašīna: 2103
Location: Rīga

Re: Centrālā atslēga un signalizācija

11 Oct 2012, 12:04

Laiciņu atpakaļ likām ar brālēnu golfam Eaglemaster, viņš tā kā vairāk ņēmās ar to likšanu.
Vakara laikā palīdzēja man sameklēt vadu galus, kur slēgties klāt, bardaks mašīnā bija liels.
Tad vienu citu dienu pieķēros un sameklēju atlikušos vadus, virzienrādītājus, pieslēdzu sirēnu, noslēpu bloku, vadus, vēl galaslēdžiem pieķēros, sastellēju pretaizdzīšanu.

Pirmo reizi liekot, noteikti ilgāk, ja vēl ar elektrolietām tā attālāk, bet fakts ir tāds, ka sastellēt var.
+ kāds palīgs nenāk par skādi.
Izmaksas - galaslēdži + signaliācija = iekļāvos 30Ls. Slēdzas, gaudo.
Bez paraksta.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests