Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
skalins
Vazists
Posts: 484
Joined: 09 Dec 2012, 12:03
Automašīna: 21063

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 20:43

Tos sacerējumus varbūt pārceļat uz citu topiku!!!
 
User avatar
rallyfan
Vazists
Posts: 2433
Joined: 05 Jan 2008, 23:37
Automašīna: VAZ 21074
Location: Liepāja

Re: dzinejs raustas

29 May 2013, 23:28

Paklau 123 nu jau tas izklausās no sērijas
zvans mehāniķim un saka,ka man mašīnai kaut kas grab!Cik tas varētu maksāt? :rofl:
Ne neviens tā nepateiks kas un kāpēc Tev tur ir tā kā ir sēžot pie kompja.....
Versijas daudz un dažādas,arī es tagad peros ar ko līdzīgu šobrīd un sāku saprast,ka vaina nav karbiņā,bet gan kur citur,jo nu nevar būt,ka uzliekot pilnīgi citu karbiņu ir identiska kaite.
 
User avatar
janis
Vazists
Posts: 490
Joined: 23 May 2009, 14:32
Location: Valmiera

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 00:04

Žiguls ir niķīgs krievu dzelzis! :D
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 01:13

pie klavieres isteniba seezh viens zinaams vazists kursh savu vazu no nulles ir sakrameejis kopaa , vienkarshi zinaju ka ari sito man aizies ciet tapeec uztasiju citu kontu lai man nebojaajas slava :D:D:D

tu micuk atslaabsti man pret tevim neka slikta nav un piekritu ka atieksme man izklausas leciiga un dulla bet tas nav tapec ka taa taada buutu drizak tapeec ka es emsu noguris nedaudz un sadruumis par visu to "pishanos" ar to karburatoru. :D:D
piekritu ka gramatas ir labas vienkarshi centos jums paskadrot ka zinu kas vinas rakstits emsu lasijis un to karburatoru lidz nullei pa jaunu kopa licis un vainu tas neatrisina, tapeec ari taadi sacerejumi un jautajumi peec padoma.

es idealaja varianta cereeju ka atradiisies kaads otrs kam ir bijusi lidziga kaite un iespjams vinsh padaliisies savos atrisinajuma noslepumos.

principa uz doto briidi gudraakais kam es arii vareetu piekrist ir janja teiktais par to ka zhigulis ir nikjiigs krievu dzlezis :D:D:D
itka vinsh ir triis priedes un tomer tajas var apmaldiities.
nu jaa rallyfan ta var buut aqri aizdedzes vaina tikpat labi , viss sakot no sadalitaja kontaktiem un svecem svecvadiem utt , bet nebus mans gadijums jo man motors uzvedaas atskjiriga mainot karburatorus , tas liek secinaat ka vaina buus degvielas padevee.

es pats sliecos dopmaat uz to ka parcik sestaa vebers ir mehaniskais kam abas kameras veras mehaniski iepsejams kautkas anv ar diizhu (benzins, gaiss) izmeeriem no primaaras uz sekundaaro , iespejams ka sekundarajai ir paarak liela un primarajaia parak maza un parejas momenta varetu buut rausteklis , tachu jocigaakais ir tas ka rausteklis ir tieshi tad kad primara kameras varsts pat nav 1/3 atveeries. tieshi sho momentu es vairs nesaprotu. reali sekundara kamera nespele pat lomu jo kad ir tikts pie taas vis jau sen ir labi , tieshi primara uz zemiem apgriezieniem viena momenta raustas.
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 02:19

Nesmu sasprindzis, lai buutu jaatspringst, tad jau tu esi saspringushaaks ar lielo izvirdumu :lol:
Nekas bez iemesla nenotiek, arii nikjiem ir iemesli!
Es jau centos uzvedinaat uz domas, bet tu biji paaraak aiznemts ar sacereejumiem....
Izjauk parjauk ir viens, bet vajag paarbaudiit pamat funkciju datbiibu uz galda, to funkciju ko var uz galda, un taga padomaa kadi procesi notiek tajaa briidii kad droselvaarsts ir tik atveerts tajaa briidi kad notiek raustiishanaas!
P.s.
Labaak raksti no iistaa profila, citaadi sitam toc palidzet nav velmes....
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 09:02

:mrgreen: Ok...paskaties tad varbut video?
Power is nothing without quattro
 
User avatar
ivars_pilips
Vazists
Posts: 131
Joined: 28 Jul 2011, 15:43
Automašīna: VAZ 21063
Location: Rīga/Alūksne

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 11:38

Man nav zheel padoma to tev varees apliecinaat daudzi vazisti, bet pirms dot padomu parasti censhos saprast vai ir veerts.
Man Micuks vienmēr izpalīdzējis ar padomiem :)

Jā, man arī!
 
User avatar
4ebura6ka
Vazists
Posts: 278
Joined: 11 Jul 2012, 20:50
Automašīna: ....
Telefons: 28205546
Location: Babīte

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 12:17

Ir Micuks satikts dzīve un neko sliktu nevaru teikt ;)
Pēc īsas sarunas jau varēja saprast ka muti pa tukšo nevirina :thumbup:

P.S. neviens īsts meistars tāpat caur kkādu veb kkam neko nekad tā neatklās, jo ar tādiem ir jātiekās aci pret aci un jāizrunā ne tikai auto problēmas, bet arī visas pārējās sadzīves tēmas :D
 
123
Vazists
Topic Author
Posts: 21
Joined: 24 May 2013, 13:40

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 12:37

ar manim var izrunat visadas temas kaadas vien velas:D
davai zinka neiesligstam sentimentalitatee un sikumos ,

nu reali tu man prasi kas notiek veroties primaras varstam, nu nemot vera ka motoram apgriezieni mazi retinajums nav diezko liels vinsh sak sukt ieksha uzreiz vairak to ko vinam piedava , sak stradat "miizejs" nu pirmais bridis itka ir diezgan bagatins ar benzinu nemot vera ka nak caur diizi , dod vel "mizejs" , tik iisti vienu lietu nevaru saprast , kas tani briidi notiek ar brivgaitas kanalu, jo shim veberam originali tur nak tas pats elektriskais varsts kas ozonam , pie kura stiprinas viens vads,(vismaz ta liekas) tachu man tur ir mehaniskais tada misinja skruve ieskruveeta kurai gala ir izurvts kanals un rakstits virsu 0,5.
pieljauju ka varetu buut parak trekns degmaisijums pirmaja momenta tajaa kad raustas un tapeec dzinejs taka aizrijās . bet tas ir tikai minējums.
vai ari tieshi otradi , parak lies maisijums vaidzetu treknaku, jo es tagad skatops uz to primaras kameras degvielas diizi un vinja ir 130 bet tagad nevaru atcereeties vai tur nebija jastav 140 , vot neatceros buus japalasa cik tur bij jabut.protasm ja kaads buutu tik laipns ka no galvas pateiktu butu ari labi.

p.s. bsi aara tagad te sanakushi vesela klase absolventu kas micuku aizstaav un veel kautko te caur pukjitem sak draudet taka tu 4eburaska :D:D beidz lekt no bikseem aara un pasaki kadu padomu labak. es kad ieraugu kada cita postu katkur lai kaads tas ari buutu divas reakcijas vau nu saku ja zinu vai nesaku vispar neko.sitie komentetaaji man drusku kaitina.kas ienak un sak iekomentet par ne to teemu par kuru bija jautajums.

4eburaskam gribas izrunat sasapejushas dzives teemas? luudzu mobilu nr. uz pm :D:D
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: dzinejs raustas

30 May 2013, 14:19

:mrgreen: Nevar saprat par ko ir lielaka sape...par karburatoru vai citiem foruma biedriem :draugi:
Power is nothing without quattro

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests