Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: KristapsK VAZ 21013

27 Sep 2017, 09:53

Ja domāji oil catch can, tad man viss ir skaidrs. Man pašam tāds ir uzlikts. 
Runājot par filtra korpusu, es girbu izmēģināt uzlikt 2105/7 plastmasas filtra korpusu un nedaudz pilnveidot to pielikot ieplūdes cauruli kaut kur no priekšējās restes, kur nāk tikai aukstais gaiss.

Apzāģēt standarta metāla korpusu - izskatās forši, bet filtrs savāc visu karsto gaisu no motortelpas (ne tikai kartstumu no izpl. kolektora, bet arī radiātora, tosola trubām un paša motora)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: KristapsK VAZ 21013

27 Sep 2017, 10:55

Apzāģēt standarta metāla korpusu - izskatās forši, bet filtrs savāc visu karsto gaisu no motortelpas (ne tikai kartstumu no izpl. kolektora, bet arī radiātora, tosola trubām un paša motora)
Tieši tā :thumbup:
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

28 Sep 2017, 09:09

Ja domāji oil catch can, tad man viss ir skaidrs. Man pašam tāds ir uzlikts. 
Runājot par filtra korpusu, es girbu izmēģināt uzlikt 2105/7 plastmasas filtra korpusu un nedaudz pilnveidot to pielikot ieplūdes cauruli kaut kur no priekšējās restes, kur nāk tikai aukstais gaiss.
Šogad nē, bet varbūt uz jauno sezonu varētu paeksperimentēt :roll:
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

01 Oct 2017, 14:33

Vakar ņēmu dalību Biķernieku trases dienā, pasākums ļoti patika, publika, gaisotne, viss ritēja raiti un bez pauzēm, bija iespēja braukt 4x20min  :drive:  :cool:
  Bet nu, viss pēc kārtas. Lasot nolikumu, bija rakstīts, ka drīkst piedalīties ar riepām ar vismaz 4mm protektoru, protams, manām riepām tāda atlikuma nebija, nācās domāt kur aizlienēties diskus un riepas, jo šogad negribēju pirkt jaunas r15, to jaunajā sezonā. Pie krusttēva servisā sarunāju r13 Minilites ar itkā et15 un 175/70 jaunām riepām, forši  :-D

Image

A skuju, et -7  :shock:  un neder, lien ārpus arkām priekšā, aizmugurē vispār nelien zem arkas, mēģinājām nolaist gaisu, uzlikt un tad piepumpēt, jā ratu uzlikt var, bet rats negriežas jo gumija berzējas gar arkām  :dusma: Hm, ko darīt? Riepas jaunas, jāmeklē citi r13 diski. Par laimi no šošejniekiem varēju aizlienēties citus diskus ar netik mazu et un kas varētu derēt  :wink:

Image

Diski Braid r13 7J et11, ļoti viegli, nesasisti un galvenais, ka kopā ar baloniņriepu labi derēja žicim  :cool:
  Zināju, ka trasē būs lielas noslodzes, tāpēc būtu svarīgi, lai ar eļļošanu un dzesēšanu viss būtu kārtībā. Izlaidām eļļu, karterim iemetinājām ribas, lai kādā līkumā nepaliek bez eļļas, nedod Dievs pie lieliem apgriezieniem uztvērējs netiktu pie eļļas un iesūktu gaisu, tfu tfu tfu un klopēju pie galda. Pie reizes apgriezām filtra korpusu, kartera ventilācijas trubu ielaidām izplešanās traukā (oil catch can), uzlējām 1L virs līmeņa, pa lēto nopirku lietotu mazgājamo K&N gaisa filtru, izmazgāju, izpūtu ar kompresoru, sapūtu ar eļļiņu, krusttēvs saregulēja savērsumu/sagāzumu priekšējai piekarei, vēl šādi tādi sīkumi un žicis bija gatavs doties trasē  :cool:
  Vakarā piebraucu pie kaimiņa, kurš trenniņa pēc brauks ar sacensību žiguli, vērtīgi padomi un ieteikumi no viņa puses, tā gaidu rītdienu kad varēs braukt  :naac:
Image
Image
  Sacensību diena, piebraucam pēc kafijas un degvielas
Image
  Samaksāju dalību, uzstādu laika ņemšanas kastīti, ķiveri galvā un aiziet!!!  :drive:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 Ļoti pateicīgs krusttēvam par žika sagatavošanu, nekādu defektu, karšanas, noplūdes, turējās ļoti labi, bremzējās, motors godam turēja slodzi četras reizes pa 20 min pilnā grīdā  :aleluja: Arī kaimiņam par vērtīgajiem padomiem trasē un izvizināšanu ar sportinieku  :cool:
Image
  Nebija nosprausts apļa laiks uz kuru tiekties, braucu prieka pēc, nepārvērtējot savas uz žika spējas. Dienas beigās sasniedzu labāko laiku 2:02.023, kas priekš 74zs motora, bez bloķa, ar salonu nav slikts rezultāts, dzirdēju pat atzinīgus vārdus no N.Lagzdiņa, kurš atzina, ka priekš standarta žiguļa esmu nobraucis labi, protams patīkami  :wink:
Uzskatu, ka pilnīgi pietiek pat ar tik mazu jaudu, lai gūtu prieku trasē, jo ar pilnu visus līkumus tāpat bija bail izņemt, īpaši tiltiņa līkums, kas
pēc šosejnieku teiktā vispār jāņem ar pilnu tvanu, jo līkumā līdz slimnīcai, tā ir ātrākā trases vieta, jā nevis starta/finiša taisne  :shock:
 Kopumā esmu ļoti apmierināts, diena izdevusies, uzslavas žicim, ka turēja godam! Paldies par uzmanību!
 :yo:
Image
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

02 Oct 2017, 08:50

Vēl kāda bilde no 6dienas trases dienas  :drive:  :yo:
Image
Image
Image
Image
 
2101
Vazists
Posts: 180
Joined: 20 Mar 2010, 12:43

Re: KristapsK VAZ 21013

03 Oct 2017, 13:39

Visu cieņu! 2.02 tiešām ir nopietns rezultāts ar standartu. Un prieks ka ir pierādījumi, ka R15 nav oligāta prasība lai sasniegtu labu rezultātu.
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

04 Oct 2017, 16:34

Visu cieņu! 2.02 tiešām ir nopietns rezultāts ar standartu. Un prieks ka ir pierādījumi, ka R15 nav oligāta prasība lai sasniegtu labu rezultātu.
  Paldies, arī pašam likās, ka tīri raiti iet, ir vietas kur vēl raustos braukt ar pilnu kā tiltiņš un smilšu līkums. Ar šo pašu jaudu var pabraukt zem 2min, tā kā rezerve ir, pa ziemu patrennēšos braukt ar kartingu. Iet pie sirds un interesē, tad arī būs rezultāts! ;)
 
User avatar
ed-gars
Vazists
Posts: 17
Joined: 27 Jan 2017, 16:29
Location: Rīga

Re: KristapsK VAZ 21013

05 Oct 2017, 11:08

Nezinu vai varu teikt, bet to skici ar latvju rakstiem taisiju es.  :)
2106 | 1.6 (130zs)
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

10 Oct 2017, 10:33

Nezinu vai varu teikt, bet to skici ar latvju rakstiem taisiju es.  :)
Ilgi pētīju to rakstus un domāju vai līmēt vai nē? Jā patīk, bet laikam pagaidām atstāšu "clean look" ;)
 
User avatar
KristapsK
Vazists
Topic Author
Posts: 86
Joined: 17 Jul 2012, 14:43
Automašīna: VAZ 21013
Location: Saulkrasti

Re: KristapsK VAZ 21013

28 Jan 2018, 17:10

Labs vakars!
Tā kā pa ziemu ar žici nebraucu, tas ir īstais laiks, lai sagatavotos jaunajai sezonai. Gribas uz jaunu sezonu mazliet pamainīt vizuālo un mazliet palielināt jaudu. Bildes nav daudz, bet nu ieskatam par to, ka darbi notiek - pietiks Image

Sākšu ar to, ka netīšām tiku pie 3 dažādiem Sarkanās zvaigznes mopēdiem Rīga (7, 11, 13), visi Latviski sarkanajā, tāpat kā žicis Image
Tā kā daļa uzmanības un laika pavadu arī pie mopēdiem, plāni nekādi lielie, visu izjaukt, sapucēt, nokrāsot un salikt. Būs ko vasarā par Saulkrastiem braukāt.

ImageImage

Ko esmu iegādājies žicim un kādi plāni? Jau minēju, ka uz jauno sezonu gribētu mazliet jadīgāku - tātad attiecīgi darbojos. Pakonsultējos un nonācu pie detaļu saraksta, ko iegādāties.

ImageImage

Mazlietota Ņivas galva, tiešām labā stāvoklī. Tiks izjaukta, izborēti ieplūdes/izplūdes kanāli, pārveidotas degkameras, apvirpoti un noslīpēti vārsti, atvieglināti un izsvaroti vārstu bīdītāji (rokeri), cietākas vārstu atsperes, tiks uzstādīta metāla galvas blīve un, protams, galva tiks sēdināta.

BMW e30 m20b20 klaņi

ImageImage

Izplūdes kolektors (4-2-1)

ImageImage

Uz jauno sezonu tiks pāršuta stūres, nosmilšoti un pūlvekrāsoti diski, uzliktas jaunas riepas Image

Un jā, vienu dienu nenoturējos, uzsniga sniegs un ceļu kaisītāji nebija paspējuši izbraukt pa rajonu ar sķūri un sāli, ieliku aķīti, ielēju benzīnu un pa dzelzi prom uz trasi Image

ImageImage

Darbs līdz pavasarim pietiek, jācer, ka izdosies kā iecerēts!
Paldies par uzmanību! Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests