Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
meršažigulis
Vazists
Topic Author
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: vaz ar fiata dzinēju!

19 Feb 2015, 21:25

Tā kā dzinējs ir no citas markas un modeļa tad turbo vairs nekādu lomu nespēlē, tik un tā ir jākaŗto otrās kategorijas projekts! Turbo nav aizliegts! Esmu šo ar inspektoriem izrunājis entās reizes!
jaudas nedrīkst baigi pārsniegt standarta dzinēja jaudu ja nemaldos tad 30 vai 35% , droši ka Micuka kunkgs zinās par šo vairāķ! neesmu vēl griezies pie inspektora! bet numurus man sasūtīja csdd darbinieki! :)
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: vaz ar fiata dzinēju!

19 Feb 2015, 21:31

Nav jau tā, ka tie pārbūves noteikumi ir kā akmenī iekalti, par tiem procentiem visumā nianses tur ir vairākas!
 
meršažigulis
Vazists
Topic Author
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: vaz ar fiata dzinēju!

19 Feb 2015, 21:34

Nav jau tā, ka tie pārbūves noteikumi ir kā akmenī iekalti, par tiem procentiem visumā nianses tur ir vairākas!
iespējams jau vskautkas! galvenais to smuki visu sastādīt n sarakstīt!
nju būs ganjau drusku japasvīst!
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: vaz ar fiata dzinēju!

21 Feb 2015, 12:50

Man ir čoms no csdd.. teica, ka turbo apskatē iet cauri! :) Līdz apskatei nenobraucu un pārdevu auto, bet pēc 10mēnešiem žigulim apskate, redzēs ko tam teiks.
12s 0-100km/h
 
meršažigulis
Vazists
Topic Author
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: vaz ar fiata dzinēju!

22 Feb 2015, 17:29

Piektdien runāts ar csdd ekspertu.

Viss gludi... Visu var izbīdīt ar 1 pakapes parbūvi! Jo būtiskās lietsa ka kronšteini nav jāpārbūvē!!
Un kā visi zinam vaziņš cēlies no fiata.to pat eksperts teica!!
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: vaz ar fiata dzinēju!

22 Feb 2015, 17:46

Ja to visu ņem burtiski pēc likuma tad nebūs tā, būs vajadzīgs 2katigorijas projekts, jo kā minēju motors ir no citas markas! ja būtu no cita modeļa un saskanētu kronšteini tad būtu tikai jāpārreģistrē motora maiņa un viss! tas ir fakts!

Tev atliek cerēt, ka ejot tehnisko būs tieši tāds pats eksperts jo ja būs burta kalps kā Zigis iekš Rīgas csdd tad viss kaķim zem astes un jau pirmajā reizē izdarīs atzīmi par neatļautu pārbūvi, kura vilksies līdz visu auto atlikušo dzīvi un katru reizi ejot TA inspektori pārbaudīs ;)

Kad pēdējo reiz gāju TA gan ar citu auto, pļāpu pēc pajautāju inspektoram ko viņš teiktu ja es atbrauktu ar žiku, kurā ir iebūvēts 16v dzinējs no jaunā priekšpie4dziņas žiguļa, atbildēja, ka neko jo viņš nēsot burta kalps un, ka vairāki citi inspektori arī neko neteiktu un daži pat nepamanītu, bet ir tādi burta galpi, kuri satisītu jezgu pēc pilnas programmas :)


Es protams esmu par to, lai tev izdodas, bet ir jārēķinās, ka juridiski tad nav tik vienkārši un viss ir atkarīgs no konkrētā inspektora!
 
meršažigulis
Vazists
Topic Author
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: vaz ar fiata dzinēju!

22 Feb 2015, 22:15

Ja to visu ņem burtiski pēc likuma tad nebūs tā, būs vajadzīgs 2katigorijas projekts, jo kā minēju motors ir no citas markas! ja būtu no cita modeļa un saskanētu kronšteini tad būtu tikai jāpārreģistrē motora maiņa un viss! tas ir fakts!

Tev atliek cerēt, ka ejot tehnisko būs tieši tāds pats eksperts jo ja būs burta kalps kā Zigis iekš Rīgas csdd tad viss kaķim zem astes un jau pirmajā reizē izdarīs atzīmi par neatļautu pārbūvi, kura vilksies līdz visu auto atlikušo dzīvi un katru reizi ejot TA inspektori pārbaudīs ;)

Kad pēdējo reiz gāju TA gan ar citu auto, pļāpu pēc pajautāju inspektoram ko viņš teiktu ja es atbrauktu ar žiku, kurā ir iebūvēts 16v dzinējs no jaunā priekšpie4dziņas žiguļa, atbildēja, ka neko jo viņš nēsot burta kalps un, ka vairāki citi inspektori arī neko neteiktu un daži pat nepamanītu, bet ir tādi burta galpi, kuri satisītu jezgu pēc pilnas programmas :)


Es protams esmu par to, lai tev izdodas, bet ir jārēķinās, ka juridiski tad nav tik vienkārši un viss ir atkarīgs no konkrētā inspektora!
es tevi saprotu!
bet tas kas to sacīja man ar nav vienkārši students bet eksperts!
un sekojoši ja kads inspektors apšauba eksperta viedokli un lēmumu tad nu soryy prioekš kam tad mūsu cdd vispār vajadzīgs!

precednti ir bijuši ar auto kam ir VS statusi!
skatēs paņēmu sertifikātu līdz iebaz purnā tiem ībļiem kas skatē strdā un uzdod jautājumu vai apšaubi augstāk stāvoša cilvēka eksperta viedokli un lēmumu ? !! un viss atslabst viņš sev biksēs un ielīmē visu kas jālīmē!
pat ar vasaras riepām ziemā esmu gājis skati volgām ar vecajām diognalkordu riepām!

tāka galvenais lai eksperts apstiprina visu pareizi ad jau būs papīrs ko stumt tiem tārpiem sejā! :Latvija:
 
meršažigulis
Vazists
Topic Author
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: vaz ar fiata dzinēju!

28 Feb 2015, 21:54

 
meršažigulis
Vazists
Topic Author
Posts: 314
Joined: 28 Nov 2010, 03:51

Re: vaz ar fiata dzinēju!

03 Mar 2015, 21:54

sveiki visiem!

kaste der uz dzinēja un kāds runāja par spararata nederēšanu! 5ciniecē der viss!
http://fotki.lv/lv/edyy/comments-42407872/
http://fotki.lv/lv/edyy/comments-42407874/ :yahoo: :yahoo:
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: vaz ar fiata dzinēju!

03 Mar 2015, 22:00

Bomba!
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest