Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
persuader
Vazists
Topic Author
Posts: 235
Joined: 10 Aug 2008, 22:20

dzinēja Restaurācija

08 Feb 2015, 21:04

Kas ko var ieteikt attiecībā uz 2101 1972 dzinēja restaurāciju (virsū skrūves ar Fiat uzrakstiem). Vispirms gribās novērtēt, vai tur vispār ir vērts mainīt ko un slīpēt, varbūt, ka aprobežoties tikai ar kādiem gredzeniem, ķēdēm un kaut kas pie vārstiem un kloķeni ar virzuļiem neaiztikt. Protams minerāleļļu nosēdumi (vismaz cik redzams zem vārstu vāka) ir pamatīgi un jājauc ārā būs. Bloks būs jāstrūklo (ar sodu var?) jāpārkrāso un viss jāsaliek atpakaļ kā priekš NATO spēkiem, lai ne eļļas pilīte nelīstu laukā ekspluatācijas laikā. Kādi ieteicamie varianti, jo atdod jebkurā servisā, kas arī ņem pretī vienalga nevar. Vajadzīgs pilnīgs oriģināls bez tūninga.
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: dzinēja Restaurācija

09 Feb 2015, 08:04

:arrow: Micuks, Traktorist.

Pameģini uzprasit vietejiem...varbūt atradisies brivs briidis paskruvet tavu dzineju ;)
Power is nothing without quattro
 
Kartingists
Vazists
Posts: 88
Joined: 11 Aug 2013, 22:52
Automašīna: Vaz 2101
Telefons: 26605422
Location: Sigulda

Re: dzinēja Restaurācija

23 Feb 2015, 19:51

Ieteiktu sākumā aizvest bloku pārbaudīt, vai kloķenes kakliņu vietas ir visas pa centriem. ;)
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: dzinēja Restaurācija

24 Feb 2015, 09:37

Kartingists
Ieteiktu sākumā aizvest bloku pārbaudīt, vai kloķenes kakliņu vietas ir visas pa centriem.
===================
Tu domā pamatgultņu vietas? Nu, jāsaka, ka, jo vecāka izlaiduma cilindru bloks,
jo precīzāks, kaut arī jau 1980. gadu VAZ blokiem visas pamatgultņu vietas bija
0.02 mm robežās, tika , protams (sportam) trītas līdz "0". 8-) Biedram drīzāk
vajadzētu bruņoties ar mikrometru un indikatora iekšmēru, rūpīgi apmērīt visus
kloķvārpstas kakliņusun visu cilindru iekšmērus atbilstoši metodikai, tikai tad varēs
lemt, ir tur kaut kas jādara, vai nav! Labu veiksmi! :D :D :D
 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: dzinēja Restaurācija

24 Feb 2015, 11:46

Tieši līdz šim punktam esmu ticis ar sava pussporta motora būvniecību. Bloks ir izjaukts, virzuļi ir nopirkti un atliek tikai aizvest noslīpēt nedaudz bloka virsmu un izurbt cilindrus.
Bet pirms tam, kā Ruu un Kartingists iesaka, gribētos aizvest bloku pārbaudīt un piedzīt visus parametrus sportam.
Neturiet sveci zem pūra. Padalieties ar kantoriem vai cilvēkiem, kas to lietu varētu kvalitatīvi izdarīt. Zinu Limbažus un Liguru, bet varbūt ir vēl kāds?
 
User avatar
Trusis
Vazists
Posts: 35
Joined: 28 Dec 2013, 21:48
Automašīna: Vaz 21053
Location: Jelgava

Re: dzinēja Restaurācija

24 Feb 2015, 15:26

Vai drīkst jautāt, kādam sportam paredzēts šis 2101 motorītis???
Varbūt ko esmu palaidis garām, bet sākumā ir teikts : " Vajadzīgs pilnīgs oriģināls bez tūninga."
Nākošā topikā jau tiek borēts bloks un piesaukti Limbaži un Ligurs. Man liekas, ka no sākuma saimniekam vajadzētu nospraust mērķi.
 
User avatar
robs
Vazists
Posts: 192
Joined: 12 May 2013, 15:21
Automašīna: VAZ 2106 racing edition
Location: Rīga - Valmiera

Re: dzinēja Restaurācija

24 Feb 2015, 16:35

Kā jau parasti forumos, topic pāriet uz offtopic, tādēļ šeit arī iemetu savu situāciju un sekojošo jautājumu, kaut gan man nav pilnīgi nekāds sakars ar topica autoru un viņa motoru. Lai piedod man autors.
Bet mans jautājums joprojām paliek aktīvs.
 
Ruu@uto
Vazists
Posts: 396
Joined: 27 Jan 2011, 15:19

Re: dzinēja Restaurācija

25 Feb 2015, 08:13

robs
Tieši līdz šim punktam esmu ticis ar sava pussporta motora būvniecību. Bloks ir izjaukts, virzuļi ir nopirkti un atliek tikai aizvest noslīpēt nedaudz bloka virsmu un izurbt cilindrus.
Bet pirms tam, kā Ruu un Kartingists iesaka, gribētos aizvest bloku pārbaudīt un piedzīt visus parametrus sportam.
Neturiet sveci zem pūra. Padalieties ar kantoriem vai cilvēkiem, kas to lietu varētu kvalitatīvi izdarīt. Zinu Limbažus un Liguru, bet varbūt ir vēl kāds?
----------------------------------
:-) Nu, ar Limbažiem man nav bijis kontakta, bet Liguru pazīstu vēl kopš 1980. gadiem, varu teikt,
ka ir labs, pat ļoti. 8-) Bet kāpēc nevarētu sākumā sakontaktēt ar šī foruma iemītnieku "plaza"?
Viņš sekmīgi nodarbojas ar VAŽņiem jau gadus 30 un varētu ja ne pats veikt darbus, tad vismaz
dot ieteikumus. Vismaz man personīgi par viņa kompetenci šaubu nav! :D
To pašu varētu ieteikt pilsonim "persuadistam" viņa pilnīgā sērijveida dzinēja sakarā - "plaza" varētu
max objektīvi novērtēt esošo materiālu un veicamo darbu apjomu, turklāt apzinīgi un kvalitatīvi. 8-)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests