Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

19 Jul 2015, 10:41

Vot tā sēdināšana man ar interesē.. visi gudri atbild, ka jāgriež atsperes un smaids līdz ausīm, bet vajag panākt, lai auto ir arī stingrāks/cietāks + vēl ir gājiens, lai nav galīgi kā ar ratiem.
Ņivai sēdinot uzreiz atdūrās uz atboiņikiem un prikols nekāds... kā žigulim nezinu. Būtu forši saņemt gatavu recepti.
12s 0-100km/h
 
Duksis
Vazists
Topic Author
Posts: 42
Joined: 13 May 2011, 22:22
Automašīna: VAZ 21063
Telefons: 26355400
Location: Rēzekne

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

19 Jul 2015, 21:31

Kādu laiciņu atpakaļ (mēneši 2 laikam) pazvanīju Plaza Baltic džekiem par ielas/sporta komplektu piekarei.
4 amīši, atsperes ar 70mm sēdinājumu un bukšu arsenāls - iesvēra man uz 400 eur.
Kaut kā dikti daudz beigās sanāk.
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

20 Jul 2015, 21:55

Tāds cipars diemžēl nederēs. Interesē vienkāršāks variants :) Aizmugurei problēmu nav - vajag priekšai idejas.
12s 0-100km/h
 
Duksis
Vazists
Topic Author
Posts: 42
Joined: 13 May 2011, 22:22
Automašīna: VAZ 21063
Telefons: 26355400
Location: Rēzekne

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

20 Jul 2015, 22:13

Tāds cipars diemžēl nederēs. Interesē vienkāršāks variants :) Aizmugurei problēmu nav - vajag priekšai idejas.
Ja Latvijā CSDD būtu pielaidīgāki, nu kā Krievijā :D varētu visādus brīnumu sastrādāt :D
 
kunkuls
Vazists
Posts: 393
Joined: 04 Aug 2009, 15:03

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

21 Jul 2015, 18:36

Nu jā tad arī aizmugurē jau būtu disku bremzes! :D Pēc pēdējas bremzēšanas no 160km/h bailīgi braukt ātri :D
12s 0-100km/h
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

21 Jul 2015, 18:45

Nu Jura kungam vajag nopelnīt, maz to pircēju tad uz tiem kas ir vismas kas sanāk. Kā ar bloķiem, pašam sūtot 170eiro ar visu sūtīšanu, bet Lienes ielā un pie Jura kunga virs 300eiro.

Gribat lētāk sūtas atsperu, ķegu un amju komplektus no krievijas!

Ar bremzēm ir tā, ka tie loki un mehānisms nemaz nav tik slikti, viekārši to visu vajag perfekti piedzīt, tas būtu pievirpot lokus un trumuļus precīzi vienu pie otra, ir doma nākotnē uzbūvēt tam nepieciešamos instrumentus, pareizāk sakot virpai papildus štrumu.
 
Duksis
Vazists
Topic Author
Posts: 42
Joined: 13 May 2011, 22:22
Automašīna: VAZ 21063
Telefons: 26355400
Location: Rēzekne

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

22 Jul 2015, 07:36

Nu Jura kungam vajag nopelnīt, maz to pircēju tad uz tiem kas ir vismas kas sanāk. Kā ar bloķiem, pašam sūtot 170eiro ar visu sūtīšanu, bet Lienes ielā un pie Jura kunga virs 300eiro.

Gribat lētāk sūtas atsperu, ķegu un amju komplektus no krievijas!

Ar bremzēm ir tā, ka tie loki un mehānisms nemaz nav tik slikti, viekārši to visu vajag perfekti piedzīt, tas būtu pievirpot lokus un trumuļus precīzi vienu pie otra, ir doma nākotnē uzbūvēt tam nepieciešamos instrumentus, pareizāk sakot virpai papildus štrumu.
Tā, no šitās vietas jau paliek interesantāk.
Esmu ieinteresēts sūtīt no Krievijas. IR pieejams kāds saits vai cilvēks, kas to dara?
 
User avatar
Trusis
Vazists
Posts: 35
Joined: 28 Dec 2013, 21:48
Automašīna: Vaz 21053
Location: Jelgava

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

22 Jul 2015, 14:18

Vot tā sēdināšana man ar interesē.. visi gudri atbild, ka jāgriež atsperes un smaids līdz ausīm, bet vajag panākt, lai auto ir arī stingrāks/cietāks + vēl ir gājiens, lai nav galīgi kā ar ratiem.
Ņivai sēdinot uzreiz atdūrās uz atboiņikiem un prikols nekāds... kā žigulim nezinu. Būtu forši saņemt gatavu recepti.
Nošķerēja man jaunieši pusotru vijumu no atsperēm (centimetrus nemēriju). Piebildīšu, ka no jaunām atsperēm (vecās jau bija pašas nedaudz pasēdušās). Uzliku jaunus gāzes amortizatorus, un visā apakšā saliku poliuritāna bukses. Ieguvu to ko vēlies:
1.Sēdināts (manā versijā grūti pamanāms jo arkas izgrieztas). Braucot 4 cilvēkiem mašīnā līdz otboiņikiem netiek.
2.Stingrāks /cietāks pateicoties poliuritāna buksēm un gāziniekiem. Līkumos stabilāk jūtos (uz asfalta). Cietāks ir noteikti jo braucot pa Jelgavas piekares testa poligonu (Rūpniecības iela ) zobiem plombes var pazaudēt.

Gribi pārliecināties, notestēt - zvani sarunāsim randiņu.

P.S.
Apskati gāju ar šo komplektu. Nevienam nenāca prātā skaitīt atsperēm vijumus :D . Inspektors bija neapmierināts par poliuritāna buksēm, jo nebija viņam kur piesieties. Vis stingrs un stabils.
 
User avatar
wipers
Vazists
Posts: 855
Joined: 23 Jan 2009, 19:44
Automašīna: VAZ 2103

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

22 Jul 2015, 14:20

Kad es centos atrast kādu, kurš no forumiešiem varētu palīdzēt šajā jautājumā, tā arī paliku meklējot. Viens čaļis iedeva cita čaļaa kontaktus kurš it kā ved, sazvanīju - meklēja 2 ned. to ko es gribu un secināja, ka nevar palīdzēt :thumbdown:
Ja nu kāds REĀLI var padlīdzēt ar to sūtīšanu, tad visu cieņu, jo līdz šim tikai dzirdēts - "Jā sūtīju no Krievijas, nē pats nē tur čoma sencis daļņebojs" vai arī "man tur čoms sūtīja nezinu kā un kas tur īsti" tas ir tas ar ko es saskāros kādus 6 mēn. atpakaļ :thumbup:

Sūtīju caur Lienes ielu, tā kā rubulis ļoti zemu nobraucis tika, dabūju par ļoti pievilcīgu ciparu. Jāpiebilst, ka Plaza amīšu vairs nevarot dabūt (es vēl paguvu), jo rūpnīca aizklapēta vai citas likstas tiem. Var dabūt citas firmas ražojumu.

Un tie kuri "paši sūtija" varētu padalīties ar info - linkiem uz krievu eveikaliem, kuri tad sūta uz LV? Vai arī kādus kurjerpakalpojumus izmantojuši utt. Citādi plika muldēšana vien sanāk un nevienam nav ne silts, ne auksts par to cik mega var ietaupīt! :twisted:
 
User avatar
Micuks
Vazists
Posts: 3377
Joined: 18 Sep 2008, 09:02
Automašīna: VAZ-21063
Telefons: 26737955
Location: Rīga
Contact:

Re: Legāla sēdināšana ar apdomu

22 Jul 2015, 17:39

Linki te tika salikti, Arnis bija salicis, pats arī ko biju licis ;)
Manā gadījumā bloķi sarunāja Arnis un pasūtīja sev un man, tev un citiem ir iespēja sazināties ar pārdevēju Krievījā caur e-pastu un noskaidrot vai sūtīs uz Latviju ;)
Mēs toreiz saņēmām paku ar pasta starpniecību.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests