Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderators: Micuks, Traktorist

 
User avatar
madars.opmanis
Vazists
Topic Author
Posts: 28
Joined: 15 Jun 2016, 15:43

Vaz nelec.

13 Feb 2017, 12:34

Sveiki.
Vēlos uzzināt,problēmas iemeslus,kas man piemeklēja žigulim.

Žigulim 2103 motors 1.5,motors iet labi,vislaik bija vis čotka,nebija nekādu problēmu,bet aizvakar pēkšņi sāka raustīties,neiet visi stobri,domāju dēļ tā ka beņa trūkst,iedzinu garažā,jo nākamjā dienā no rīta gribēju liet tikai beņu,jo gribēju doties trasē,bet nakamā rītā knapi piesprrāga un rūca uz diviem stobriem,izbraucu no garažas un noslāpa un vairs vaļā nedabūju,protams beņu ielēju.
Pārbaudiju strāvu,švaka,domāju ka spole gļučī,samainiju nekas nemainas. 
Ā un velkot arī nekas nenotiek,tikai pokšč,un kad uzdod gāzi tad šauj kā nelabais. :( 
Uz trasi tā arī skatītājos,vainu nevaru atklāt. 
HELP

Kādas varētu būt problēmas?  
 
User avatar
ArmandsR
Vazists
Posts: 166
Joined: 21 Dec 2016, 23:16
Automašīna: VAZ 2103

Re: Vaz nelec.

13 Feb 2017, 13:30

Sveiki.
Vēlos uzzināt,problēmas iemeslus,kas man piemeklēja žigulim.

Žigulim 2103 motors 1.5,motors iet labi,vislaik bija vis čotka,nebija nekādu problēmu,bet aizvakar pēkšņi sāka raustīties,neiet visi stobri,domāju dēļ tā ka beņa trūkst,iedzinu garažā,jo nākamjā dienā no rīta gribēju liet tikai beņu,jo gribēju doties trasē,bet nakamā rītā knapi piesprrāga un rūca uz diviem stobriem,izbraucu no garažas un noslāpa un vairs vaļā nedabūju,protams beņu ielēju.
Pārbaudiju strāvu,švaka,domāju ka spole gļučī,samainiju nekas nemainas. 
Ā un velkot arī nekas nenotiek,tikai pokšč,un kad uzdod gāzi tad šauj kā nelabais. :( 
Uz trasi tā arī skatītājos,vainu nevaru atklāt. 
HELP

Kādas varētu būt problēmas?  
ja degviela ir tad Sadalītāja bendiks vai arī gadās ka noraujas šlices pašam sadalītājam skaties kas ar dzirksteli
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Vaz nelec.

13 Feb 2017, 15:37

Kas pie velna ir sadalītāja bendiks :D? Es zinu tikai vienu un tas atrodas starterī. Sākumā vnk noņem sadalītāja vāciņu paskaties vai tajā nav knodensāts, man tā ir bijis ka pirž šķauda un neiet, beigās izrādās ka vāciņš no iekšas slapjš. Bet tur daudz kas var būt.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
ArmandsR
Vazists
Posts: 166
Joined: 21 Dec 2016, 23:16
Automašīna: VAZ 2103

Re: Vaz nelec.

13 Feb 2017, 17:06

Kas pie velna ir sadalītāja bendiks :D? Es zinu tikai vienu un tas atrodas starterī. Sākumā vnk noņem sadalītāja vāciņu paskaties vai tajā nav knodensāts, man tā ir bijis ka pirž šķauda un neiet, beigās izrādās ka vāciņš no iekšas slapjš. Bet tur daudz kas var būt.
Pārteicos Sadalītāja ( rotors)
 
User avatar
madars.opmanis
Vazists
Topic Author
Posts: 28
Joined: 15 Jun 2016, 15:43

Re: Vaz nelec.

14 Feb 2017, 20:44

Dzirkstele nav no tām spožākajām. 
Tad varētu vai nu sadalītajs vai arī slieces zobrati?
 
User avatar
madars.opmanis
Vazists
Topic Author
Posts: 28
Joined: 15 Jun 2016, 15:43

Re: Vaz nelec.

14 Feb 2017, 20:46

Kondensāts arī nav iekšā,jo noņēmu nost tur bija vāciņā zaļais iemeties,nopriecājos jau,ka dēļ tā,bet kad notīriju,rūcinaju tad nekas nemainijās.
A kad noņem vāciņu nost rotoramir jācilājas uz augšu?
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Vaz nelec.

14 Feb 2017, 23:23

jā, var cilāties mazliet uz augšu uz leju. Ja ar rokām rotoru griez un tu viņu nevari pagriezt tad ar zobratiem un šlicēm viss ir kārtībā. Tev kontaktu vai bezkontaktu aizdedze?
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
madars.opmanis
Vazists
Topic Author
Posts: 28
Joined: 15 Jun 2016, 15:43

Re: Vaz nelec.

15 Feb 2017, 20:45

jā, var cilāties mazliet uz augšu uz leju. Ja ar rokām rotoru griez un tu viņu nevari pagriezt tad ar zobratiem un šlicēm viss ir kārtībā. Tev kontaktu vai bezkontaktu aizdedze?
Elektriskā nav.
 
User avatar
pusautomats
Vazists
Posts: 641
Joined: 12 Jul 2013, 11:36
Automašīna: VAZ-21061, Golf MK3
Location: Rīga

Re: Vaz nelec.

16 Feb 2017, 00:41

Oi nu tad notīri saregulē kontaktiņu. Nomaini kondensātoru. Kontaktiņu labāk vīlē ar nagu vīli ja ir. Īsti vairāk tur arī nav kam saiet grīztē.
Kas ar Žiguli nav braucis, auto vadīt nemāk.
 
User avatar
madars.opmanis
Vazists
Topic Author
Posts: 28
Joined: 15 Jun 2016, 15:43

Re: Vaz nelec.

16 Feb 2017, 16:03

Oi nu tad notīri saregulē kontaktiņu. Nomaini kondensātoru. Kontaktiņu labāk vīlē ar nagu vīli ja ir. Īsti vairāk tur arī nav kam saiet grīztē.
Paldies Tev par info,kad sanāks pieķerties pamēģināšu. 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests