Forums VAZ vadītājiem un mehāniķiem vai vienkārši VAZistiem

Moderator: Micuks

 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Burunduka VAZ 21011

14 Sep 2009, 23:54

Esiet sveicināti. :)
Tā nu izdomāju ar skrachs, kad tomēr ielikšu savu vaziņu ātrāk, lai varat pasakot līdz maniem darbiem un nedarbiem. Strādāju tā teikt pie 21011 žiguļa, 1.3 motors (motoram ir veikts kapitālais remonts, un pēc kapitālā remonta nobraukts tikai 2500 km) un tā. Žigulis ir mana vecā tēta, un garažā stāvēja 15 gadus, kas ir tiesām ievērojams skaitlis. :o Tad tika noņemta kārba, un atlipināts sajūgs.
Mašīna pirms 15 gadiem tika sasista (Tika sasists viss labais sāns) Defekti: (Beigts kapats, beigts labais spārns priekšējais, beigta priekšējā brille), tas viss tika novērsts un iegādāts jauns.
Pastāstīšu jums vairāk par to ko esmu izdarijis un kas vēl plānos.
Tagad par to kas ir izdarīts:
1) MAzliet par ritošo daļu:
* Majatņika bukses + putekļgumijas;
* Tika salikti aizmugurē jauni bremžu cilindri(kalotkas vēl nēsmu mainijis);
* Aizmugurē visam ķegām bukses(Gan garajām, gan īsajām, gan garajam stienim);
* Tika uzlikti jauni amartizātori (Gan priekšā, gan aizmugurē);
* Apmainīti suporti abās pusēs priekšā + priekšā jaunas kalotkas;
* Tika samainīti šarnīri, gan augšējie, gan apakšējie;
* Tika atjaunoti priekšā plaukti(amartizātoru skrūvju vietas + jaunas sailentbukses plauktiem);
* Tika uzliktas jaunas bukses stabilizātora stienim;
* Tika atjaunota kalonka (Jauni gūltņi un viss pārējais);
* Visiem stūres pirkstiem jaunas putekļgumijas;
* Jaunas bremžu trubiņas;
* Uzlikts jauns apaksējais sajūga cilindrs;
* Un vēl šis tas ..
Stāstīšu tālākos notikumus. Tad kad viss ritošais bija salikts jauns, tad protams salēju visur eļļas(Atgaisoju bremžus, atgaisoju sajūgu, salēju eļļu līmenī reduktorā, kārbā un kalonkā). Tad pieliku radiātoru un laidu klāt...
Protams kamēr uzsūca benzīnu motors, un tad pieleca.. Pagāzēju, lai iztīrītu izpūtēju no zirnekļu tīkliem :D Un tad "uzmērcu" mazliet vairāk un atskanēja blīkšķis..
Labi noslāpēju un skatijos kas par lietu. Ieraudziju kad ūdens sūknis ir beigts, izšķidis gabals no viņa. Un secināju kad ūdens sūknis ir jau bijis ieplīsis avārijas laikā. Tad protams dēļ tā blīkša tika bojātas dažādas lieta ( ventilātors, centrālais šķivaks, un ģenerātora šķivaks), ko es tgd tik sūri meklēju un nevaru atrast. Nu ko, esmu samierinājies, meklēju vēl joprojām šķivakus un esmu sācis darboties pie vizuālā. :)
Lai tiktu izdarīts viss vizuālajam, tas ir krāsošanai, esmu izņēmis durvis, pajaucis visu iekšu lai visur var tikt klāt ar matēšanas darbos, un tagad jau ķēries klāt matēšanai.
Pagaidāmesmu nomatējis visas 4 durvis un labo priekšējo spārnu ar ūdens smilšpapīru :)
Un tā arī turpinu savus darbus.. :)

Bildes
 
User avatar
Admiral
Vazists
Posts: 235
Joined: 13 Sep 2009, 22:13
Location: Rīga

Re: Burunduka VAZ 21011

18 Sep 2009, 22:42

Nu baigo darbu un naudu esi ielicis par hodeni un bremzēm :thumbup: Aizmugurē barabanus un lokus nemainīsi? Nekas jau dikti labs tur arī nevarētu būt.
Kur Tu domā pirkt krāsu, kādas firmas? Biju interesējies par savu pikapu, Sikkens piedāvā par žiguļu klasiski sarkano 90 lati, krāsa vien.
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

19 Sep 2009, 16:20

Nu cik nu ielicis, bet nu kaut ko darījis esmu. :)
Par Barabāniem vēl nezinu, bet lokus mainīšu... Tad arī lūk man rodas jautājums, vai vēl vispār pastāv tā saucamie kādi sveķi, ar ko līmē tās uzlikas uz lokiem, jo tās man ir tik daudz kad nav kur likt. :)
Un runājot par krāsu vēl nezinu. Doma jau ir sarkanu atstāt, bet par tieši orģinālo nēsmu interesējies. :)
 
User avatar
Миша
Vazists
Posts: 1412
Joined: 30 Aug 2009, 21:13
Location: Universe

Re: Burunduka VAZ 21011

19 Sep 2009, 19:46

:think: ka var uztaisit kapitalo motoram un nepamanit ka ir beigts udens suknis...
Tos šķivvakus var izvirpot tad viņi ir vieglaki,bet ja gribi originalus tad lienes iela vajadzetu but...
Power is nothing without quattro
 
User avatar
rixis
Vazists
Posts: 153
Joined: 10 Aug 2008, 15:06
Location: Rīga[Pļavnieki<->Āgenskalns]

Re: Burunduka VAZ 21011

19 Sep 2009, 19:47

par apņēmību :thumbup:
vēlu paveikt visus iecerētos darbus ;)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

20 Sep 2009, 12:37

:think: ka var uztaisit kapitalo motoram un nepamanit ka ir beigts udens suknis...
Tos šķivvakus var izvirpot tad viņi ir vieglaki,bet ja gribi originalus tad lienes iela vajadzetu but...
Kapitālais remonts bija pirms avārijas, un secināju kad avārijas laikā tika ieplēsts sūknis. Un gāzējot, iedevu lielāku slodzi un tā arī viss pa gaisu. Vienkārši varbūt nepareizi izteicos. :)
Darbi jau kā palēnām iet, drīz arī būs bildes. :)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

21 Sep 2009, 21:54

Nedēļa jau pagājusi, un es jau savu vazu arī būšu drīz beidzis nostaigāt :) Lūk arī bildes ko esmu padarijis:
*Esmu gandrīz pabeidzis matēt visu kasti, un šur tur vēl norīvējis mazos ne īpaši draudzīgos rūsas pleķīšus, bet tie arī būs nahrenizēti.
* Noņēmu iekšējo jumta apdari un secināju kad tur arī palīduši nedraudzīgie rusas graudiņi, un tos arī visus nahrenizēju :)
Turpmākie plāni:
Tika iegādāts rūsas pārveidotājs, un grunts krāsa. Tad šie draugi būs jāliek lietā :)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

23 Sep 2009, 22:16

Mazi paša prieka pilnveidojumi! :) Šodien tika uzklāts rūsas pārveidotājs. :)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

10 Oct 2009, 22:08

Turpinājums, paša prieka pilnveide! :)
 
User avatar
Burunduks
Vazists
Topic Author
Posts: 430
Joined: 23 Jun 2009, 11:46
Location: Latvia
Contact:

Re: Burunduka VAZ 21011

17 Jan 2010, 22:54

Tika iegādāts:
<> Jauns bremžu cilindrs (pašregulējošais) (Vecais nobeidzās, ķipa ko restaurēju);
<> Jauni šķivaki, sūkņa un ģenerātora;
<> Ventilātora spārniņi;
<> Piecu ātrumu ātrumkārba;
<> 2106 žiguļa panelis.

Pagaidām tika salikts beidzot sūknis, ieliekts tieši pēc izmēriem, un tagad diemžēl atjaunoju ģenerātoru, jāpērk oglītes un viss pārējais, lai tas ietu kā jauns. Drīz tiks iemocīta kārba un 6. žiguļa panelis tiks veidots kādā veidā, līmējot no jauna, vai ādu, vai ko citu, par to ievācu informāciju, bet tomēr nekas vēl pagaidām nav izdevies.
Varbūt varat kāds padižoties ar savām zināšanām kā to dara un iedot man kādus padomus.
Bildes pašlaik nelikšu, jo diži nav ko redzēt. :wtf:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest